Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mesélnétek nekem parás repülőú...

Mesélnétek nekem parás repülőút élményeket?

Figyelt kérdés
Majdnem lezuhantatok stb....:)
2012. máj. 6. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Londonból Pestre egyszer viharban repültünk és látszottak a villámok mellettünk.
2012. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hongkongból mentem Frankfurtba Lufthansaval és összekeverték a kajákat. Későn vettem észre, hogy nem laktózmentes kaját kaptam. Valószínűleg másnak is rosszat adtak, mert pár óra múlva a wc előtt voltunk páran akik folyamatosan jártak wcre. Aztán jött a leszállás. Hát nem kívánom senkinek azt hittem ott halok meg és még wcre se tudtam menni..

Aztán utaztam Malévval Helsinkibe és hatalmas nagy szélben szálltunk le. A pilotba bemondta, hogy ez most necces lesz.. De az egészben az volt a legrosszabb, hogy volt egy kisfiú, aki üvöltött, hogy jajj most meghalunk, ki fog segíteni nekünk, le fog szakadni a szárny stb.. Az anyja meg még egy szót sem szólt, nem is vigasztalta szegény gyereket. Rám viszont a szívbaj jött, a gép majdnem szétesett a gyerek meg üvölt, hogy most meghalunk.. hát nem volt kellemes.

Szerencsére komolyabb baj még nem volt :-)

2012. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Stockholmból jöttünk BP-re , nagy hóvihar volt (február), leszállásnál kinézek az ablakon és a repülő kb. 90 fokban megfordult, eléggé rémisztő volt.

A másik amikor Madridból mentünk Sao Paoloba ott elég erős turbulenciák voltak, folyton arra ébredtünk, hogy bemondták portugálul.. ez mondjuk nem volt olyan ijesztő, de kellemes sem.

13/L

2012. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez nagyon vicces téma kell a :) fej....

Amugy ha épp repülni készülsz valahova akkor jobb nem hallgatni ilyen sztorikat....

2012. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem igen is izgalmas, és ha lezuhant volna valaki nem tudna ide írni, szóval bőven elfér a :)-fej.
2012. júl. 28. 13:38
 6/6 A kérdező kommentje:
És nem repülni készülök, hanem érdekelnek a légikatasztrófák, ill. ezzel kapcsolatos dolgok.
2012. júl. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!