Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Élet az Usa-ban?

Élet az Usa-ban?

Figyelt kérdés
Még csak 16 vagyok de már évek óta tudom, hogy kint szeretnék élni az usában. Lehetőleg olyan államban ahol mellesleg legális az orvosi marihuána. Azt tudom h Cali-be az élet elég drága, de vannak még államok. Ezért kérdezném azt, hogy hogyan vágjak bele? A nyelvtudásom megvan, tavasszal megyek angol felsőfokúért.
2012. szept. 9. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy kell bele vágnod hogy összeházasodsz egy amerikaival vagy zöldkártya lottózol a többin majd akkor gondolkozz ha ezeken az akadályokon tovább léptél
2012. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
anyukám is azt mondta h házasodjak oda.
2012. szept. 9. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor hallgass anyukádra. Szerintem első körben próbálkozz társkereső oldalakon.
2012. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg ne probalkozz semmivel, mert nemcsak az USAban, de Magyarorszagon is kiskorunak szamitasz, es mint ilyen, nem hazasodhatsz, illetve a hazassagodat egy amerikaival nem fogjak ervenyesnek tekinteni, amig nem mulsz el legalabb 18.


Ha az angol megy, akkor kezdj neki a spanyolnak, mert az USA deli allamaiban szinte a masodik anyanyelv a spanyol es ha beszelsz angolul es spanyolul tobb eselyed van, mint annak aki csak pl. angolul beszel.


A tobbire raersz visszaterni par ev mulva.

Ezt a marihuana dolgot meg barcsak ne emlitetted volna. Ha mar 16 evesen egy pothead vagy, akkor az USA 18 evesen sem lesz rad kivancsi, mert fuvesekbol itt is van eleg!

2012. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Nem is akartam 18elott hazassagot kotni xd. A "marihuanas dolog" pedig annyi, h eletembe nem szivtam fuvet csak tinkturat hssz.alok az epilapsziamra...... Ne itelkezz ilyen koran:)
2012. szept. 11. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!