Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit lehet be hozni Ukrajnából?...

Mit lehet be hozni Ukrajnából? És miből menyit lehet kb? Csak aki tudja pontosan az válaszoljon Kösz! Többi lent!

Figyelt kérdés

Amire kíváncsi lennék leginkább!! :

Cukor, Édesség , Mosópor / öblítő STB !!!!



2012. szept. 12. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
ezekkel nemigazán szopóznak csak a cigivel, üzemanyaggal és alkohollal.
2012. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ja bocsi nem olvastam végig a kérdést már majdem egy poént irtam, de a kérdésed elég egyértelmű uhogy gratulálok manapság olyan ritka az ilyen konkrét egy kérdés! :)) a mamám szlovákba járt, az egyik haverom ukránba, és ugy tudom a cigi amire nagyon harapnak, a kérdezzetek közül midenből lehet hozni szinte korlátlanul....
2012. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ezt a Kérdést így sikerült megfogalmaznom :):)

Am köszi a választ!

2012. szept. 13. 08:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel az általad felsorolt termékek nem jövedéki termékek, így csak értékhatár van, aminek a pontos összegét nem tudom, de fejenként tizenvalahányezer forint. Azt viszont nem tudom, hogy ezt hogyan állapítják meg, hiszen Ukrajnában minden sokkal olcsóbb, tehát nem tudom, hog az ukrán árakból adják össze ezt a limitet, vagy azt nézik, hogy ez Magyarországon mennyibe kerülne. Viszont tényleg nem szoktak az ilyen termékekkel komolyan foglalkozni, főleg, ha látják rajtatok, hogy nem jártok át naponta 3-szor, hanem egyszeri utazók vagytok, akkor békén hagynak. Amire tényleg nagyon figyelnek: cigaretta, ebből legfeljebb 2 doboz hozható be, alkohol, ami töménységtől függő mennyiségben hozható be, tömények 1 liter, borok 4 liter, sörök ha jól emlékszem 8 liter. Ha valamelyikből hoztál már be, akkor a másikokból is arányosan kevesebbet hozhatsz, tehát azt nem lehet, hogy 1 liter vodka, meg 4 liter bor, olyat viszont lehet, hogy 0,5 liter vodka, és 2 liter bor. Benzinből csak annyit hozhatsz be, amennyi a kocsid üzemanyagtartályába fér.
2012. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnék venni magamnak odaknt egy karton cigit ,akkor azt nem hozhatom be?
2017. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!