Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szakmai gyakorlati hely...

Szakmai gyakorlati hely külföldön?

Figyelt kérdés
Sziasztok, suliból szeretnék kimenni angol nyelvterületre szakmai gyakorlatra. Programozó szakra járok, Erasmussal szeretnék kimenni, de a suli nem tud gyakorlati helyben segíteni. Mondják keressük meg mi. Ezzel nincs is semmi baj, csak annyi, hogy halvány gőzöm sincs hogy kezdjek neki. Írtam már egy fejvadász cégnek is, de nem válaszolt. Feltételezem ő sem tud mit javasolni. Olvastam itt valakitől, hogy írt cégeknek e-mailt, ezt elég jó ötletnek tartom, csak az a baj ezzel, hogy nem tudom kiknek írhatnék. Tehát céges listákat, akik ezzel foglalkoznak, nem tudom, hogy keressek. Megköszönném, a tanácsaitokat.
2012. szept. 29. 16:39
 1/6 raulgonzalez válasza:
Én is gondolkodom ilyesmin, csak én elsősorban Németországban. Ott a cégek nem csak főállású dolgozókat, hanem gyakornokokat is keresnek. Ezek a hirdetések is ugyanúgy szerepelnek a honlapon. Szerintem Angliában is így van.. Szerintem különböző cégek, vállalatok weboldalait nézegesd először.
2012. szept. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak pont az a baj, hogy nem ismerek ilyen cégeket. De honnan szerezhetnék ilyen céglistát?
2012. szept. 30. 18:15
 3/6 raulgonzalez válasza:
Google?! Keress rá nagy multikra, akiknek szinte tuti, hogy van Angliában telephelyük, ilyesmi.. Autógyárakban például mindig nagyon sok gyakornokot keresnek, ezt tapasztalatból mondom.
2012. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Autogyárban programozó gyakornokot? Ez komoly?
2012. szept. 30. 21:42
 5/6 raulgonzalez válasza:
Jah bocsi, a programozó szót nem láttam. Autógyárakba inkább csak rendszergazdákat, programozókat kevésbé. Viszont mobilgyárak (pl. Nokia), nagy informatikai cégek is tuti keresnek gyakornokokat, oda meg kell programozó is.
2012. okt. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, aktuális az még!:-)
2013. aug. 14. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!