Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki, hogyan talált szakmai...

Ki, hogyan talált szakmai gyakorlati helyet, megosztanátok történeteiteket?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta fél éve keresek szakmai gyakorlati helyet, nem sok sikerrel. Nem tudom teljesíteni a minimum egy éves tapasztalati elvárásokat és egyéb feltételeket. Jelenleg nem tudnék heti 40 órában dolgozni, mert még tanulok. Heti 20 órában meg szóba sem állnak velem. Multihoz érdemes menni, vagy először jó egy kis cég is? A munkatapasztalat számít, nem az, hogy hol szereztem?


Mit tehetnék? Örülnék, ha segítenétek! Közgazdásznak tanulok.



2012. jún. 1. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol laksz, de pl. a Budapest Bank keres gyakornokokat -néhol akár részmunkaidőben is:


[link]

2012. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Budapesti vagyok, és itt sem könnyű elhelyezkedni.
2012. jún. 5. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Erasmussal mentem ki Graz mellé, és gyakorlati helyet magamnak kellett megkeresnem, ezzel nem is volt gond, gyakorlatom előtt 9 hónappal már elrendeztem, aláírtuk a papírokat,erre mielőtt mentem volna ki, pár nappala előtte kaptam egy emailt hogy bocsika árvíz problémák nem tudnak fogadni, volt rá 2 napom hogy új helyet keresseketre, , felmentem Internetre, kikerestem az összes Graz környéki gyermekvédemi intézményt és elkezdtem telefonálgatni, annyi elutasítást még sose kaptam egyszerre, aztán a 2. nap végén mikor már fel akartam adni, akkor jött össze, a nő nagyon rendes volt. elöször halootaa a problémámat és rögtön fogadott, így nem hiusult meg az ösztöndíjam, és sok hasznos tapasztalatot szereztem.

Munkát keresni tényleg nem egyszerű, küldözgetni kell az önéletrajzokat mindenfele,bár lehet azóta neked már nem is aktuális

2012. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!