Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan juthatok ki külföldre,...

Hogyan juthatok ki külföldre, ilyen "csere"programmal hogy kimegyek egy családhoz valamennyi időre és aztán az illető is jön ide?

Figyelt kérdés
Borzasztóan szeretnék utazgatni de semmiképp nem mint egy szállodás nyaralás mert azzal a kultúrát annyira nem ismered meg mintha az adott országban az egyik családnál laksz...Sajnos túl sok külföldi ismerősöm nincs de nem hisem el hogy nem lehet privát csereprogramot indítványzoni szerintem az mind két félnek nagyon megérné hogy nem kell fizetni a szállást,kaját.Mgé annyi hogy 19éves lány vagyok tehát nem ilyen 30éves bácsikákhoz mennék ki nyilván tehát ha honlapot ajánlotok is akkor is olyat ahol vannak fiatalok is.Köszönöm előre is a válaszokat!

2012. okt. 7. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Privát csereprogramot esetleg úgy tudnék elképzelni, hogy kiírod az adott ország legforgalmasabb hirdetőoldalaira, hogy "Befogadócsaládot keresek", néhány infót magadról (nemed, korod, hobbid, mennyi időre kersel családot, pl. vagy ha kérik, akkor egy kicsit részletesebb önéletrajzot:hol/mit tanulsz, miért akarsz pont abba az országba menni, stb.).


Vagy keresel olyan hirdetéseket, amikben lakótársakat keresnek albérletekbe, bár akkor nyilván valamennyit fizetned kell.


Vagy nem tudom, hallottál-e már a "kanapészörfölésről" : [link] Beállíthatod, hogy melyik országba akarsz menni, és keresgélhetsz. Arról szól az egész, hogy néhány napra/hétre ingyen kapsz egy kanapét/ágyat/szobát, ami van, cserébe annyit vár el a szállásadó, hogy ő lehessen az idegenvezetőd. (Ami csak jó, hiszen helybeliekről van szó.) Viszont ide tényleg nem illik befurakodni mondjuk 1-2 hétnél tovább.


(Ha a privát vcsereprogrammal valamilyen sikert érsz el, légyszi írd meg, mert engem is érdekel, ha én elérek valamit, én is jelzem.)

2012. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Illetve google-ba beírhatod, hogy befogadó családok x ország, hátha szerencséd lesz.
2012. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!