Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ukrajnában szabad vadkempingezni?

Ukrajnában szabad vadkempingezni?

Figyelt kérdés
Na és oroszországban? Ha igen, milyen feltételek mellett? Hol lehet ennek utánanézni?

2012. okt. 8. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan egyik országban sem szabad. Én Moldovában próbáltam, ott a kutya nem szól érte, nagyon jól el lehet lenni. Ukrajnában meg lehet próbálni, eldugottabb vidéki helyen valószínűleg nem lesz gond, de Oroszországban semmiképen sem ajánlom, mert hivatalosan csak akkor engednek be (akkor kapsz vízumot), ha a teljes tartózkodásod idejére be tudsz mutatni szállásigazolást. Ha meglátják a rend őrei, hogy vadkempingezel joggal kérdezhetik majd, hogy mégis hogyan kapott vízumot fiatalember? Szóval simán előfordulhat, hogy kihajítanak az országból, ezért én inkább nem próbálkoznék.
2012. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most ne menj, nagy hajtóvadászat van, valami gyilkosok megszöktek, mindenkit mindenhol igazoltatnak.
2012. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Erősen érdekelne, hol lehet információt szerezni ebben a kérdésben: tehát egyes országokban (akár máshol is)lehet-e vadkempingezni, vagy nem?
2012. okt. 9. 04:56
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!