Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wizz vagy Ryan?

Wizz vagy Ryan?

Figyelt kérdés
Melyikkel vannak jobb tapasztalatok? A wizz ugye drágább /nekem ez a tapasztalatom akárhányszor nézem a jegyeket/, de van más eltérés is?
2012. okt. 9. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Én mindig avval megyek, amelyik olcsóbb! Nálam 90%-ban a Ryanair bizonyult olcsóbbnak!
2012. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
49%
Én mindig wizzel utazok szerintem nagyon megbízható:)
2012. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Változó, hogy melyik mikor/hova olcsóbb. Ha van feladandó poggyászod, akkor általában olcsóbban jön ki a wizzair, csak kézivel olcsóbb a ryan... általában.

Én mindkettővel utazom, attól függ melyik van jobb árban, de személy szerint jobban szeretem a wizzairt.

Már csak azért is mert ryannél nem dönthetők az ülések, míg a wizznél igen :)

2012. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz. Arról nem is tudtam, hogy a feladott a wizz-nél sokszor olcsóbb. Legutóbb a ryan-nél 17 volt. Valaki csúnyán lepontoza a wizz pártiakat. Pfej! Pedig én is jobban komázom őket!
2012. okt. 10. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Én rengeteget repülők,az én,személyes tapasztalataim:

Ryanair jegyek olcsóbbak(kb.90-ban),viszont a Wizzair-nél olcsóbb a feladandó poggyász,amit ha megveszel 32kg-ot szállíthatsz,míg a ryanairnél 15kg/20kh felett fizetni kell,nem is keveset.

Nyáron péládul megéri elmenni kocsival/vonattal Pozsonyba és onnét Mallorcára Ryanairrel,mert ha benzin/vonatjegyet is beleszámoljuk,akkor is 3 embernél,több,mint 60 ezer ft-ot spóroltunk.

Pontosság:az esetek 90%-ban a ryanairrel nagyon jó tapasztalatom van,szinte percre pontos megérkezésekkel.Ez a Wizznél nem mondható el,volt,hogy 60-90 percet is késtek a járatai.Olyan is számtalanszor előfordul(legutóbb egy hete Barcelonából),hogy a Ryanair gépnek később kellene 15-20 perccel indulnia,mégis ő indul előbb és pontosan.Tehát ez számomra mindenképpen mínusz pont a wizznél.

Kényelem:Az újabb típusú wizz gépek számomra iszonyúan kényelmetlenek,kisebb az üléstávolság,mint a ryanairnél,az ülések is alacsonyabbak.

Mindent összevetve nálam abszolút nyerő a Ryanair,sokkal szívesebben utazom velük,mert legfontosabb talán az ár tényező,ebből ők szoktak győztesen kikerülni:)

2012. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!