Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb (szebb, monument...

Melyik a jobb (szebb, monumentálisabb) : a kaliforniai vagy a párizsi Disneyland?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam Párizsban, Orlandóban (DisneyWorld) és Anaheimben (ez a californiai), és nekem a párizsi a kedvencem, szerintem annak van a legjobb hangulata!

Az orlandói messze a legnagyobb persze, meg a Californiában is több minden van (állatkert pl., vízes park - de ezekhez mind külön kell busszal elmenni), de a párizsinak van - számomra - a leginkább "Disney-hangulata".

Pl. csak ott szól végig mindenhol a Disney zene. Én nagyon szeretem a Studios-t is, az az anaheimiban nincs is így ebben a formájában. (Van helyette más mondjuk, ahol hasonló dolgok vannak, de az egyik nagy kedvencem, a Cars, Motors, Action stunt-show ott sajnos nincs...)


Egy szó, mint száz: szerintem a párizsi a legjobb. :)

2012. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hello!

Én eddig a párizsiban, a kaliforniaiban és a japánban voltam. Nekem a Japán a kedvencem. A kalifroniai Disneyland régibb, de folyamatosan újítják fel/építik át. Én azt nevezném meg jobbnak, de csak azzal a kikötéssel, hogy 2 részt (mert van egy hagyományos disneyland meg egy nem hagyományos) egyben vesszük :)

2012. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És a párizsit milyennek tartod? Csak mert az első válaszoló szerint az a jobb.
2012. nov. 28. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!