Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsi disneyland felnőttekne...

Párizsi disneyland felnőtteknek is élvezhető?

Figyelt kérdés
azt hallottam, hogy nem annyira a felnőtteknek szól, kevés a nekünk szánt dolog, inkább gyerekekre álltak rá. Tavasz végén készülünk oda.Tavasz végén készülünk oda. Mire számtithatok?
2009. ápr. 7. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én most voltam novemberben. egész életemben arra vágytam hogy elmehessek oda. őszintén szólva, nem azt mondom hogy felnőttes a dolog, mert persze gyerekeknek szólna adolog elvileg. de szerintem egy gyerek nem tudja úgy élvezni disneylandet mindt egy felnőtt. láttam ott a gyerekeket, akik, egyrészt nem is ismerték a meséket, másrészt pedig halálra unták magukat. szerintem felnőttként sokkal élvezrtes disneyland, és nagyon örülök neki hogy felnőttként mehettem oda, mostmár nem bánom hogy nem vittek el kiskoromban, így sokkal jobb volt.
2009. ápr. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A felnőttek nagy gyerekek:))
2009. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mentem oda, mint akinek a fogát húzzák, mert hogy mit fogok én kezdeni egész nap Mickey-egerek között, aztán az állam leesett, olyan szép volt. Igazi álomvilág. Öt részre van felosztva, mindegyik a világ egy adott részét mutatja be. Van arab falucska, karibi tengerpart, amerikai városka a század elejéről, amerikai vadnyugat stb. Mintha meseországban lennél. Szóval már látványnak is lenyűgöző.
2009. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
ez mind milyen ärban van?az olvasottak utän szivesen elmennék a pärommal meg a kisfiunkkal!a kisfiam mäsfél éves.utiköltség,ott tartozkodäs stb...irnätok egy kb ärat?köszi
2009. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtteknek 39 euró a belépő. Az RER Párizsból kb. 10 euró oda-vissza. Nem tudom, van-e gyerekkedvezmény vagy esetleg valamilyen családi jegy. Van saját weboldaluk, utána kell nézni.
2009. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Úgy emlékszem, hogy van különbség gyerek és felnőtt jegy között. Kb 2 éve voltam akkor hihetetlnül nagyon jó volt. Nagyon imádtam. Reggel 9 körül mentünk ki és elég sokáig kint voltunk kb 9 óra körül jöttünk el. NEm elegendő egy nap a parkokra!!!!

Ha több napra utazol ki legalább két napot szánjatok rá.

2009. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!