Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hova költöznétek külföldre,...

Ti hova költöznétek külföldre, ha tehetnétek, és miért oda?

Figyelt kérdés
mennyire fontos a nyelvtudás? (angol,német,héber megy)

2012. okt. 16. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg Angliában élünk. De ha tehetném akkor Angliából gyorsan elmennék San Francisco-ba. Álmom hogy ha másképp nem lehet de turistaként elmehessek oda.

Egyébként akárhová sodor az élet, az adott ország nyelvét kell tudni. Nyelvtudás nélkül semmit nem érsz el.

2012. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ha tehetném Grúziába költöznék a táj, a kedves emberek és a békés élet és a jobb éghajlat miatt.
2012. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Amerikába, az minden álmom.

Szerintem a nyelvtudás nagyon is számít, nehéz lehet olyan országban, aminek az ember nem beszéli a nyelvét, még akkor is, ha az adott álláshoz pl. elég egy másik nyelv ismerete is.

Én szívesen csak olyan helyre mennék, ahol a helyi nyelvet is tudom, mert így lehet tényleg odatartozni, barátokat találni... Ennek alapján nekem angol, német vagy spanyol nyelvterület jöhet csak szóban - ezek közül első helyen áll(na) USA, de mivel az sajnos tudom, hogy lehetetlen :(, így második helyen Németország van, ahova még szívesen mennék.

2012. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
32%

Azerbajdzsánba.

Ott még a baltás gyilkosokat is szabadon engedik.

:-)

2012. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Gran Canaria-ra. Most Londonban élek és szívesen lecserélném ezt az örök tavaszra, tengerpartra és nyugalomra.
2012. okt. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, én már négy éve Vancouverben élek, gyönyörű táj, ugyanakkor kényelmes nagyváros. Mivel majd' mindenki bevándorló, beilleszkedni sem olyan nehéz.
2012. okt. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én mexicóba. Imádom a kaját, a zenét, az embereket. Egyszer szeretnék oda költözni és ott élni
2013. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagy Britannia, azon belül bárhol szívesen élnék!

Két és fél éve oda-vissza vagyok az angol kultúráért, divatért, mindenért :) Egyszerűen tudom, hogy nekem ott a helyem.


18L

2013. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!