Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Magyar állampolgár vagyok, de...

Magyar állampolgár vagyok, de nem Magyarországon élek. Szeretnem igenyelni az ESTA Engedelyt Amerikaba! Van egy visszautasitasmom roman allampolgarkent, ugy tudom aki ezt eddig beirta az engedelybe nem kapta meg. Mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
December 10en utaznak,mar megvan a repulojegy is oda vissza .
2012. okt. 29. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd ki az ESTA-t és mindenről csak az igazat jelöld be! Ha már egyszer volt visszautasításod, az nem jelenti az ESTA automatikus elutasítását. Viszont először az ESTA-t kellett volna kitöltened, majd csak aztán a repülőjegyet megvenni! Az ESTA kitöltése esetén mindenképp a valóságot írd le, mert ha kamuzol, a határon visszafordítanak.
2012. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt javaslom, amúgy meg nem értem, hogy román állampolgárként mi értelme volt ESTA kérelmet beadni, hiszen Románia nem tagja ezen programnak, tehát az elutasítás magától értetődő volt.
2012. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Romaniaban vizumert voltam,akkor meg nem voltam magyar allampolgar igy nem kezdemenyezhettem Esta Enngedelyt!

Amugy egy ismerosom hazudta h nem volt visszautasitasa,kozben neki 2 is volt,es gond nelkul megkapta az engedelyt es az amerikai hatarnal sem kerdeztek semmit,problemamentesen ment at

2012. okt. 29. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:

"Amugy egy ismerosom hazudta h nem volt visszautasitasa,kozben neki 2 is volt,es gond nelkul megkapta az engedelyt es az amerikai hatarnal sem kerdeztek semmit,problemamentesen ment at"


Nagyon nagy szerencséje volt!! 100.000 beutazónként, jó ha 1-et beengednek, ha hazudott egy kérelemnél, úgyhogy evvel nem próbálkoznék a helyedben.

2012. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
engem beengedtek, batyamat is. igazat irjal mindenhova aztan csokolom.
2012. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!