Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csak szerintem beteg ez a...

Csak szerintem beteg ez a profitot előtérbe helyező gondolkodásmód?

Figyelt kérdés

[link]


Egyáltalán szabályos, vagy törvényes, amit csinálni akarnak?


2012. nov. 9. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Valóban gusztustalan. Én bojkottálom ezeket az olcsójános cégeket.
2012. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy addig nincs ezzel baj, amíg a fogyasztókat korrekten tájékoztatják. Hogy egy extrém példával illusztráljam a dolgot: Ha én kakit árulok, kilóját 6000Ft-ért, és én kiírom, hogy ez az, és tőlem megveszik, akkor miért baj, hogy én ezzel kerestem? Senkit sem köteleztem kakavásárlásra, nem egy nélkülözhetetlen alapdolgon szedtem meg magam csúnyán, és nem is vertem át a fogyasztókat, hiszen tudták, mit vesznek. Ha van akkora igény rá, hogy én ebből megélek, és akik ezt választják tudják mit vállalnak, akkor tulajdonképpen kinek is ártottam én? Majd a fogyasztók eldöntik, van-e nekik erre szükségük. Szóval én azt mondom, ha nekik ez bejön, tőlem csinálják. Ennyi erővel azon is kiakadhatnánk, hogy Indiában a mumbai elővárosi vasúthálózaton egy négyzetmétere 13 ember jut csúcsidőben.
2012. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Naná, hogy profitot akar termelni!

Mi a baj vele??

2012. nov. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is kétlem, hogy erre engedélyt kapnának.


Másodszor pedig egy font kevesebb mint itthon egy buszjegy ára, tehát aki ennyiért szeretne repülni, annak egy szava nem lehet, hogy milyen a szolgáltatás.


Ezt a sátrazást viszont már nem tartom korrektnek, mert aki pl. 50.000-ért vette e jegyét ugyanúgy ott fagyoskodik majd, mint aki 49Ft-ért repül.


Én eldöntöttem, hogy ha a wizzair is bevezeti a sátrazást, akkor már nem is megyek itthonról fapadossal. Szerencsére ahova én járok, oda van normál járat is és ha a poggyászt is beleszámoljuk, már nem olyan vészes a különbség. Nekem megér +10-15.000 Ft-ot, hogy emberi körülmények között utazzak.


Amúgy meg beteg az egész világ gondolkodásmódja...

2012. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én minden viccet félretéve azt mondon erre, hogy vissza kéne térni a kommunizmusba. Akkor legalább minden ilyesmi állami tulajdonban lenne és ez garantálna egy nem túl fényes de tűrhető szintet.


Ideje felébredni! Ami 1990 előtt jobb volt Nyugaton mint nálunk azt ottcsak a gazdagok engedhették meg maguknak, míg az átlag emberek ilyen olcsójános sunyi cégekre voltak utalva, akiknek semmilyen erkölcsi tartása és minőségi nívója nincsen. Nem nyálcsorgatva kell járni Nickelsdorf utcáit, hanem elgondolkodni azon, hogy amíg nálunk mindenki számára elérhető volt egy nem luxus de azért kényelmes panelproli életmód addig nyugaton egymást váltogatta Beverly Hills és a yomorget

2012. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beverly Hills és a nyomorgettó.*
2012. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!