Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan védekezzek a repülőn,...

Hogyan védekezzek a repülőn, a virus ellen? Vajon van beteg a repülőn? és ha igen elkaphatom ha kendöt kötök a számra? Londonba sok beteg van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj már!!! ISTENEM... EZT CSAK A MÉDIA FÚJJA FEL!!!!! évente töb százezren meghalnak sima inflúenzában, ez semmi, csak egy sima betegség, átmegy rajtad, jó, meghalnak, de kik? akik súlyos betegek, nyugodj meg, egyél vitaminokat, lehet h már át is ment rajtad, csak nem tünt felm mert azt hitted h egy sima téli vrus... tehát no para :)
2009. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
uccsó vok, még annyit h kendő tök feleslege, sőt, ha nem cseréled megfelelő időközönként, nagyobb esélyed van megbetegedni, mert ahogy kifújod a levegőt a szádnál a kendő benedvesedik és meleg lesz és ott sokkal gyorsabban szaporodnak a vírusok, meg egy kicsit furinak is fognak nézni
2009. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ne legyél már te is a "rohanjunk az orvoshoz, mert 2 tüsszentettem és tuti új influenza". Én megkaptam, aztán még élek. Semmi bajom nem volt tőle, 1 hét alatt kifeküdtem. NYUGI!!!!
2009. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Az egyetlen védekezés a VÉDŐOLTÁS!

H beoltatod magad, akkor 14-20 nap múlva nyugodtan utazhatsz repülő, nem kell félned a vírustól és a szövődményektől sem.


Védőoltás nélkül van félnivalód, tudnillik a repülőtéren fokozottan ki vagy téve fertőzésnek (itt a világ minden tájáról tömegesen megfordulnak emberek)...

Ha a gépen csak 1 fertőzött van, az kb. félóra alatt légkondicionálón keresztül minden utast megfertőzhet.


A szájmaszk nem sok védelmet nyújt, amikor eszel vagy iszol, le fogod venni... A kezeden is lehetnek vírusok, ami evéskor a szádba fog jutni...


Angliában is sok a beteg, Franciaországban hetente 8-10 újabb halott van...


Csak 1 védekezés van : OLTASD BE MAGAD!!!


===================


Sem vitaminokkal, sem hagymával, sem fokhagymával nem védhető ki a fertőzés, és csak utána kellene olvasni : ez a vírus sokkal agresszívebb, mint a szezonális influenza vírusok!!! Olyan gyorsan szaporodik a védtelen szervezetben, hogy az immunitás nem tud olyan gyorsan spontán kifejlődni... (Előbb okoz vérzéses tüdőgyulladást, mint hogy védekezni tudna a szervezet.)

2009. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az oltással csak mégjobban veszélybe sodrod magad! NE OLTASD BE MAGAD, az oltóanyagot higannyal tartósították, nem beszélve a többi kockázatról. Fogyassz sok vitamint, hogy megerősödjön az immunrendszered, csak így védheted meg a szervezeted.
2009. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Érdekes : a többezernyi elhalálozott között 1 sincs olyan, aki védőoltást kapott, csupa olyan halt meg, akik nem voltak beoltva a vírus ellen!
2009. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy védekezz mint a buszon, metrón, postán, közértben. Tehát gondolom, sehogy. A repülő se nagyon különbözik, max. több időt töltesz rajta. De tudod mit? Kezdj gyümölcsöket zabálni, az jó megelőzés és immun erősítés.
2009. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Honnan lehet tudni,hogy egyik sem volt beoltva azok közül,akik meghaltak? És azt sem tudni,hogy valóban többen haltak-e meg a vírustól a világban,mint az előző influenzákban?A média nem az igazmondásról híres.
2009. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
kedves előttem rók, az eslő vagyok és csak annyi h már kanadában és knában is meghaltak a VÉDŐOLTÁSTÓL! egyépként meg sztem felesleges mert áll megint megjelent egy új fajtája a vrusnak, arta meg a vakcina nem jó
2009. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A WHO minden bejelentést kivizsgált és a vizsgálatok alapján bebizonyosodott, hogy a védőoltás egyetlen esetben sem okozott sem halált, sem súlyos mellékhatásokat!!! (A WHO nem azonos a bulvár-médiával.)


Amúgy Kanadában eddig 1 esetben jeleztek súlyos allergiás sokkot a védőoltásra, azonnal visszahívta a gyártó azt a szériát és bebizonyosodott, hogy a védőoltással nincs baj, 1 adag szállításánál nem volt megoldva a hűtőlánc, ez okozta a vakcina mellékhatását!


Kínában nem jeleztek 1 halált sem, amit a védőoltás okozott volna!


De ha tudsz ilyen információt, léci tedd ide a linkjét! :D

2009. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!