Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova utazzunk nyaralni?

Hova utazzunk nyaralni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm és Én gyűjtögettünk, spóroltunk és szeretnénk végre egy egzotikus nyaralásra menni. Szeretjük a bulikat, a pörgést, de a nyugalom és a pihenés sem riaszt el minket. Szigetre utaznánk legszívesebben, mint pl. a Bahamák, de bármilyen javaslatot meghallgatnék. Főleg olyanok írjanak akiknek tapasztalata is van. Köszi
2012. nov. 11. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Irak,Azerbajdzsán,Tadzsigisztán,Kambodzsa,Jemen,Etiópia.......amúgy először ismerd meg kis Hazádat szerintem......
2012. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rengeteg helyen jártam már Magyarországon köszönöm. :)
2012. nov. 11. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Horvátország: Mali Losinj, Vis, Brac, Hvar, Korcula

Amiket felsoroltam, mindegyik sziget és gyönyörűek.

Ha legfőképpen a nyugalomra és csendre vágyódtok, akkor Vis szigetre menjetek el. Split-ből komppal vagy katamaránnal el tudtok utazni.

2012. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Na, Horvátország aztán a nagy egzotikum! Ha tényleg valami egzotikusra vágytok, és nem egy olyan tucathelyre, mint Horvátország, ahol valószínűleg az ismerőseitek 80%-a is volt már, akkor menjetek Jordániába, Grúziába (állati jó tengerpartjuk van, és Batumi egy igazi nagy buliközpont), Indiába (Andamán szigetek), vagy esetleg Kambodzsába. Ezek közül Grúzia a legolcsóbb, és talán a legkevésbé ismert, India és Kambodzsa meg a legegzotikusabb, de persze a legdrágább is.
2012. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 schocko ***** válasza:
100%
Én a Scott-szigetet ajánlanám, ha szeretitek a fehér színt, alig van jobb választás. Eléggé egzotikus, nincs az a tömegnyomor, viszont a pingvinek csodálatosan énekelnek.
2012. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mallorca a nektek való. Bulizni és pihenni is alkalmas.

Én jártam már Mallorcán és nagyon jó volt.

Amőgy annyi pénzből amit egy hét alatt a Balatonon elkölt az ember ugyanannyiból Mallorcára is el lehet jutni... (last minute)

2012. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. nov. 16. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!