Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A busz vagy a vonat biztonságo...

A busz vagy a vonat biztonságosabb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Vonat, ott a balesetek valószínűsége kisebb, mivel a buszoknál ez nagyban függ a többi sofőrtől is.
2012. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vonat
2012. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a vonat.
2012. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Azért nézzük más szemszögből is a kérdést. Buszon azért ha beléd kötnek akkor ott a sofőr, vonaton egyedül nem merek utazni:D Nem egyszer volt,hogy megtaláltak a pedofilok/cigányok.

16/L

2012. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Láttam én már buszon is verekedésig fajuló afgán törzsi háborút, szóval kedves előző a sofőr sem garancia mindenre. A vonaton meg ott a kaller, őt meg lehet keresni, sőt nálunk vasúti közlekedés szempontjából kulturáltabb országokban, mint például Ukrajna, Oroszország vagy Kazahsztán vannak rendőrök is a vonaton.
2012. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom milyen vonaton mentél, de egy ic-n elég nehezen tudok elképzelni tömegverekedést, vagy akár csak azt hogy cigányok mennének egy ilyenen.
2012. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegy..átlagban 30 évesek a járművek mindkét alternatíva esetében
2012. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!