Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerülhet a kijutás...

Ironkibo kérdése:

Mennyibe kerülhet a kijutás Brüsszelbe 2013 febr.8-án? (9,10-én hazajövetel)

Figyelt kérdés
Hárman mennénk egy koncertre és a legjob megoldást szeretnénk megtalálni. Érdemes lenne vonatot, buszt is nézni vagy tényleg a fapados járatok a legjobbak? (ryanairt oda-vissza találtam kb 18.000Ft-ért.) Köszönöm :)

2012. nov. 18. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Most a Wizzair-nél perpillanat olcsóbb, átutalással fizetve 15e Ft, ha találsz valakit, akinek van Wizzair kártyája, akkor csak 13e Ft.


A Ryanair-nél feb.7-re van 249,- Ft-os jegy, tehát tudtok akkor menni, akkor akár 10e Ft alatt is ki lehet hozni.

A Ryanair egybként rendszeresen szokott akciózni erre az útvonalra, úgyhogy szerintem jó eséllyel lesz még olcsóbb jegy, ezért érdemes folyamatosan nézegetni. Lehet, hogy decemberben, januárban megvéve a jegyet ki lehet hozni párszáz forintból is, persze erre nincs garancia. Ha Ryanair mellett döntesz, akkor olyan valakit érdemes keresni, akinek van prepaid MC kártyája, akkor nem jön rá fejenként 4e Ft adminisztrációs díj.

2012. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha februar 7 is jo lenne akkor oda van most 250Ft-os jegy is, februar 8-ra csak 10e feletti van jelenleg. De ez persze elég gyakran változik.

Ryanairt prepaid mastercarddal kell fizetni, akkor megúszol 2ezer forint adminisztrációs díjat. Ha wizzairrel utazol akkor pedig wizzair kártyával fizess, annál a társaságnál meg az a megoldás a foglalási díj elkerülésére.

2012. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük a segítséget :) lecsapunk rá~
2012. nov. 19. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!