Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akinek tapasztalata van USA -...

Akinek tapasztalata van USA - ba utazassal, leirna, hogy milyen " vizsgalatok", atvilagitasok tortennek a repteren?

Figyelt kérdés

Ugy hallottam,hogy eleg komolyak az eljarasok ,ha USA fele utazunk . Ujjlenyomat meg van az a bizonyos " irisz scanner" , mivel a szemben kulonfele,,masithatatlan erecskek,tulajdonsagok megkulonboztethetoek .

Nekem az egyik szem muszem,protezis ,tehat " orvosi cucc" . Emiatt lehetnek problemaim? Maceras lehet az atjutas,szuksegem van valami orvosi papirra stb ?



2012. máj. 26. 08:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nincs jo tapasztalatom.A férjemmel utaztunk Amerikába pontosabban Arizonába.Budapesten nem volt semmi problémá,Londonba katasztrofális volt, nagyon udvariatlanok voltak,megmotoztak,átvilágitottak,persze csak minket.Amerikába szintén ez történt.Sajna de ez van.Nagyon mérgesek voltunk de nem tehettünk semmit,söt örültünk hogy beengedtek bennünket!Orvosi igazolás szerintem kell!Én a gyógyszereimről kértem a háziorvosomtól!
2012. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!