Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tapasztaltak véleményét...

98dani98 kérdése:

Tapasztaltak véleményét válaszát kérem mennyibe kerül kb egy hetes utazás Abudhabi-ba vagy Dubai-ba rep. Jeggyel szállással mindennel nem a legszarabb szállodába mennyi az ideális költőpénz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 22:44
 1/4 Boram válasza:
0%

A Burdzsal Arab nem annyira "szar" cirka 14-24 ezer/nap persze euró, remélem tudtam segíteni, hogy dubaiban nehogy véletlenül valami gagyi helyre foglaltass szállást!

Ha kicsit húzósnak érzés akkor javaslom a Balatont!

2012. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
repjegy időben, de mondjuk nem fél évre előre foglalva 140-150e, rendes hotel, ahonnan a tengerpart mondjuk 20-30p séta/tömegközlekedés 60-80€/éj. vízumdíj van, de hogy mennyi az passz, meghívóval mentem. költőpénz mire? kajára a filippínó bevándorlók boltjaiban vásárolva annyi, mint itthon, a Dubai Mallt végigshoppolva meg az összes szerved eladva. AD halál unalmas, Dubai már inkább, bár én ott is megőrülnék egy hétig. Burj Khalifa, akvárium és Ski Dubai egy nap, a három belépő összesen olyan 25e + nézelődés a Mallban, második nap fürdés/múzeum és kb. ennyi a város.
2012. nov. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 26. 19:51
 4/4 anonim válasza:
53%

Szia!


Mindent megtalálsz a dubaiprogramok.com-on nagyon jó cég!

Ajánlanám sok embernek mert nagyon jó munkát végeznek!

2014. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!