Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha Angliában fogok dolgozni a...

Ha Angliában fogok dolgozni a nyáron kb.1,5-2 hónapot, akkor kell útlevelet csináltatnom?

Figyelt kérdés
Tudom, persze még nem most lesz, de érdekel, mert több helyről is hallottam, hogy szeretik szivatni a külföldieket, ha nincs útleveleük, viszont elvileg nem kellene. Szerintetek? Tapasztalatok esetleg?
2012. nov. 24. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Csináltass csak, abból baj nem lehet.
2012. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kell, de a gyakorlat azt mutatja, hogy gördülékenyebb az ügyintézés az útlevéllel. Itt Angliában, nincs olyan hogy személyi igazolvány, az ügyintézők nem ismerik, bár el kellene fogadniuk, sokszor csak az útlevéllel foglalkoznak veled. Persze ha olyan ügyintézőt fogsz ki aki elfogadja, akkor jó, de azért a könnyebb, gördülékenyebb ügyintézéshez jobb az útlevél.
2012. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jól írja a második. A személyi igazolvány is jó, de munkához erősen ajánlott az útlevél. Mindent azzal tudsz intézni. Velem volt olyan hogy banki dolgaimat intéztem, és nem fogadta el a személyit.. Szerencsére volt útlevelem is..
2012. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen kellene egy útlevél. a vízum miatt a legfőképpen.
2012. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 22:01

hogy te mekkora ökörséget írtál!!!

Angliába nem kell vízum...

2012. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mindenképpen kellene egy útlevél. a vízum miatt a legfőképpen."


Milyen vízumról beszélsz? Angliáról szól a kérdés! Tájékozódj mielőtt hülyeséget leírsz!

2012. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vízum nincs, személyit elvileg el kell fogadniuk, munkahelyen is, bankban is, reptéren meg pláne. csak holt sötét a legtöbb, nem ismerik a személyit, de ha akarsz harcolni velük, akkor ne csináltass útlevelet. nekem sincs. én vitázom az ügyintézőkkel, eddig mindig nyertem:)
2012. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!