Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Reptéren a vastag üvegben...

Reptéren a vastag üvegben lévő kozmetikumokat is átengedik, ha 100ml vagy az alatti?

Figyelt kérdés
Csak az űrtartalmat nézik? Vagy anyagot is?
2012. dec. 9. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értesz vastag üveg alatt, a golyós dezodort (50ml) simán felengedik.
2012. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyi a lényeg, hogy a tartály amiben viszed az max. 100ml lehet. Tehát 1 literes üvegben 50ml nem jó, kuka. 100ml-es edényben akármennyi van benne, az mehet.

Amúgy nem fogják ott méregetni. Ha eredeti címke van rajta ami max. 100ml, akkor úgyis engedik. Ha nincs ilyen és ránézésre többnek látszik akkor lehet gond, magyarázkodás, akármi. Igazából nem tudom, mert sose próbáltam a határokat feszegetni ilyen téren. :)

Elvileg nyilván mehet, gyakorlatilag meg úgyis az utasbiztonsági személyzet fog dönteni.

2012. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

na attolfugg. egyszer ram ferihegyen ramordibalt egy kedves no a 30 ml-es parfumos uvegben par csepp parfum miatt hogy azt akarom e hogy ne engedjenek fel a gepre azonnal pakoljam at.


de amerikaban meg volt mar hogy felvittem kezipoggyaszban kontaktlencse folyadekot, hajlakkot, meg meg vagy 2 db egyenkent fel literes cuccot (amerikai meretek D) es nem szoltak semmit.


amugy elvileg fel kell hogy engedjek a parfumot de en ezek utan azt mondom kitudja...

2012. dec. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én hajápolót akarok vinni, mert anélkül nem tudom mosás után kifésülni a hajam.

30ml-es, de üveg... és úgy emlékeztem, sehol nem olvastam olyat, hogy a flakonok anyagát korlátoznák, csak az űrtartalmat...

de azok után, hogy a kolbász, túrórudi folyadéknak minősül, ki tudja...

2012. dec. 11. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
probald meg ha kidobatjak kidobatjak, majd veszel ott masikat. amugy hajapolo. en nagyon beszivtam kulfoldon a magyar hajapoloval meg samponnal. elektromos lett a hajam tole nem is kicsit, allandoan szikrazott, nem allt sehogy. es vagy 3 het kellett mire rajottem hogy talan a sampon az, talan mert itt mas a viz...? vettem itteni sampont balzsamot es megjavult a hajam. lehet meg jobban is jarsz ha nem viszed ki :D
2012. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!