Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerinted hány ember lehet...

Szerinted hány ember lehet reklámfüggő? A tetszésindexeknél tapasztaltam, nagyon sokszor csak a drága (mosópor, takarítószereket, kozmetikumokat) jelölik be!

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 05:37
 1/3 anonim válasza:
Én abszolút nem reklámokból vásárolok hanem mások ajánlására meg saját tapasztalatból. Pl nekem sokkal jobb a noname 240 ft-os felmosó illata mint az ajaxnak ami 600 ft. De ez csak 1 példa. Öblítőkböl meg pont hogy a "márkás" kategoriájúak váltak be.
2012. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én mikor elkezdtem vezetni a háztartást anyukámat kérdeztem meg mindenről ő mit használ és azt a márkát vettem én is és tökéletesen bevált. Annyi hogy max illaton változtattam saját ízlés szerint ennyi. De mindent megmutatott nekem miből melyik a jó ami bevált neki is.
2012. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Azért egy "vakteszre" kíváncsi lennék? :D Amikor nem tudják mivel mosnak. :D
2013. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!