Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Pécsen sok a roma?

Pécsen sok a roma?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nincs bajom velük, de eddigi élettapasztalataim alapján elég sok negatívum ért velük kapcsolatban, főleg Pesten.

Pécsre fogok költözni átmenetileg munkaügyben, főleg esti munka lesz, érdekelne hogy Pécsen mennyire vannak jelen, vagy ha igen, ugye nem azok az igazi helyi "menő csávók"?



2012. dec. 17. 20:29
 1/6 anonim válasza:
Fehérhegy környékén van a "cigánytelep" de egyébként egyeltalán nincs sok cigány.
2012. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A központi rész főképp a fontos. Piactér-Árkád környéke.
2012. dec. 17. 20:53
 3/6 anonim válasza:
0%
Ez komoly.... ez alapján akarsz ideköltözni? és ha sok akkor már nem is költözöl ide....? én pécsi vagyok és nagyon remélem hogy nem gyarapszik veled a város lakossága.
2012. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom te mennyi idős vagy de egyeltalán nem veszélyesebb város mint Bp. Én 13/L vagyok teljesen egyedül közlekedek (:D) múltkor sötétben buszoztam haza, semmi bajom nem lett.
2012. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló! Nem ez alapján fogok dönteni, menni fogok ez biztos, csupán érdekelt. Mint hangoztattam, nincs problémám velük, de itt Pesten a méltán híres 8. kerületben lakom/laktam, ahol azért érik az embert behatások ezek az emberek által, az 5 év alatt kétszer pakoltattak ki az utcámban, szerintem ez elég rossz arány. Szerintem érthető, ha kicsit elővigyázatosabb lettem emiatt. Hogy miért nem költöztem el, az anyagi okok miatt volt, plusz idős édesapámat gondoztam, aki fekvőbeteg volt. Most így hozta az élet, hogy Pécsre költözöm, kíváncsi voltam, arrafelé mi a helyzet :)
2012. dec. 18. 20:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves 4. válaszoló, 25 éves vagyok :)
2012. dec. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!