Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kb mi a legkevesebb összeg,...

Kb mi a legkevesebb összeg, amennyiből Magyarországról Írországba lehet jutni?

Figyelt kérdés
Nem nyaralni, csak ismerőshöz utaznék,meghívott, de tegyük fel, ha nem állná a költségeket, akkor egy embernek oda-vissza mennyi lenne az út ?Plusz még némi költőpénz, hogy valami apróságot vegyek emlékbe, nem kell nagy dolgokra gondolna, csak kis összeg ajándékra, vagy végszükség esetére.Úgy körülbelül?
2012. dec. 19. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor mennél ki? Ha most az ünnepekre akkor drága mulatság lenne, főleg a repülőjegy. Ha nyáron akkor érdemes már jóval korábban megvenni a repülőjegyet, így elég elfogadható összeért jól érezheted magad.

A repülőjegy árakat nem fogom tudni megmondani, azt neked kell megnézni. (wizzair,raynair, easyjet) A költőpénz szintén attól függ hogy mennyi időre mész. Én azt mondom neked, hogy vegyél ennyi pénzt naponta amennyit otthon is elköltenél.. Az az összeg amit otthon költesz mozira, piára, kajára, az kint is kelleni fog.

2012. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

én tavaly kétszer voltam kint, repjegyet már 20 ezer forintért találsz oda-vissza, szerintem ez nem olyan vészes és ryanair, karácsonykor is voltam akkor 26 volt oda-vissza de előtte pár nappal foglaltam le,

az élet nem nagyon drága, kicsivel nagyobbak az árak mint itthon, de ha a fizetéseket hasonlitod össze akkor meg ...

ajandeknak a repteren van ir ajandek store, ott mindenféle árfekvést megtalálsz, a 2 euros ir csokitol a 120 euros melegitoszettig

Udv

2013. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!