Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova repultel a legutobb?

Hova repultel a legutobb?

Figyelt kérdés
Mekkora volt a legnagyobb tavolsag, amit repulovel tettel meg?
2012. dec. 20. 01:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Legutóbb Milánóba, a legnagyobb távolság meg eddig Budapest-Antalya volt.
2012. dec. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Legutobb: Budapest - Bukarest

Leghosszabb: Zurich - Boston

2012. dec. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Legutóbb Budapestről Brüsszelbe repültem, a legnagyobb távolság pedig a Budapest-Dublin volt, viszont elvileg jövő nyáron lesz egy ennél hosszabb repülőutam Tashkentből Rigába.
2012. dec. 20. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Los Angeles-Frankfurt. Valamivel több mint a nekem szokásos Vancouver (ahol lakom)-Amszterdam (esetleg London).


A leghosszabb repülőút ami létezik az a Szingapúr-New York, 15300km, de időben a Los Angeles-Szingapúr hosszabb mert a Csendes Óceán felett szembefúj a szél (a newarki gép az Északi-sark felett megy). Ezek 18 órás repülések, az ellenségemnek sem kívánom.

2012. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A legnagyobb távolság, most legutóbb volt, Budapestről átszállással Amerikai különböző pontjai (keleti és nyugati part is), majd két átszállással haza. Persze nem egyszerre, de ezt mind egy nyaralás alatt. :)

Ezek között az egyhuzamban leghosszabb út (tehát felszállástól leszállásig) olyan 10-12 óra körül lehetett talán.

2012. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb Londonba repültem. A leghosszabb repülésem London-Sydney útvonalon volt. 22 óra.
2012. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Hova repultel a legutobb?"

Budapestre, Genfből


"Mekkora volt a legnagyobb tavolsag, amit repulovel tettel meg?"

kb. 1245 km (Budapestről Párizsba)

2012. dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Liszt Ferenc - Dublin Airport
2012. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hali,


legutóbb Helsinkibe majd vissza repültem, a leghosszabb utam pedig Bp-Bangkok volt.

2012. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Helsinkibe repültem utoljára (München-Koppánhága-Helsinki) útvonalon SAS:al.

Leghosszabb eddig a Helsinki-Auckland út volt (Helsinki-Frankfurt-Osaka-Auckland vonalon).

2012. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!