Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki esetleg próbálta már,...

Aki esetleg próbálta már, mennyire lehet biztonságos egy lánynak stoppos körütat csinálni, milyen előkészületek kellenek hozzá, és hogy is működik pontosan ez az egész?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 15:26
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
83%

Ne haragudj, de ez irtó szar ötlet, én férfi létemre se vágnék neki.Az ilyen utakon közlekedők között több őrült van mint egy elmeotthonban, még ha atom rondák lennétek is(bocsánat, nem feltételezés, csak vázolok egy eshetőséget), és tetőtől-talpig munkásruhában stoppoltok, az sem jelent semmit, ezeknek bőven elég a tény, hogy nőnemű vagy.És akkor még ott a többi eshetőség: elrabolnak, kirabolnak, stb.Sosem bántottam nőket, de például simán elhajítok egy zsák cementet fél kézzel, és én ki*aszottul távol vagyok a "kigyúrt állat" kategóriától, ezek után nem hiszem hogy ellenfél leszel egy jókötésű negyvenes kamionsofőrnek.Ketten lesztek?Dupla élvezet.Meg ahogy említették, a stopp sem lesz ingyen...


Ha mindenáron menni akarsz vigyél elegendő pénzt, mobil feltöltve+akksitöltő, ha lehet szivargyújtós csatlakozó(ha már stoppolsz), ruha, térkép, GÁZ-SPRAY, és

nem árt valami útitervet készíteni, meg esetleg pár száz kilométerenként felhívni valamilyen ismerőst, hogy hol vagytok éppen(ha "elvesznétek" így könnyebb behatárolni a területet).

2012. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A 21-es leírt mindent.


Annyit tennék hozzá, hogy 1 db gázsprayt egyszerűen túl könnyű elvenni. Ha mindenképp menni akarsz, vigyetek mindketten 1-1 gázsprayt, és lehetőleg fejenként 2 kést, különböző helyekre rejtve. (NE mind3 fegyvert a táskába, mert az lesz az első, amit kikapnak a kezedből és elhajítanak)

2012. dec. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
41%
MENNYI negatív ember van itt hallod! Persze mennyetek el nyugodtan ketten! SEMMI SEMMI SEMMI bajotok nem lesz! Annyi embert ismerek akik megcsinálták! Van amelyik Törökországig stoppolta magát azt mondjuk nem ajánlom lányoknak! A másikok egész európát végig trippelték és egyiket sem támadták ölték meg a mai világban mindenki be van szarva és csak a Tesco meg a TV között ingázik... elbutult szűklátókörűek. Mennyetek ki a természetbe. Utazzatok a világban. Semmi baj nem történhet!
2013. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

utolsó!

"elbutult szűklátókörűek. Mennyetek ki "


Egy "elbutult" kérdezi tőled, mint főokostól, hogy

mi is az a "mennyetek"??!


Milyen jó lehet ennyire okosnak lenni mint te...

2013. jan. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel az ilyesmi. Kicsit abszurd ez a hisztiáradat, amivel teleöntöttek 3 oldalt. nem tudom, mennyivel jártak messzebb a sarki vegyesboltnál.

Mindenképpen veszélyes, de az arány inkább 15-ből 1, nem 14. Még nem stoppoltam körül éppenséggel európát, de van egy minimális tapasztalatom.

Élni szeretnék. és talán nem azt bánod majd amit megtettél, hanem amit elmulasztottál.

persze elcsúszhatsz a fürdőben és nyomorék leszel, vagy elcsap egy részeg idióta a saját utcádban, érdekes módon több olyan ismerősöm van, aki így járta meg, mint akiket megerőszakoltak, vagy a torka köré tekerték a beleit.

sok szerencsét, Isten veletek!

2015. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!