Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek össze jöhet? (utazás)

Szerintetek össze jöhet? (utazás)

Figyelt kérdés

A barátnőm meg én (én most lettem 13, ő meg nyáron lesz 14) el szeretnénk menni olyan 18-19 éves korunkban világot látni. Tudjuk hogy drága lesz, de ha most elkezdjük gyűjteni a pénzt talán össze is jöhet. Én havi 2500.-, azaz évi 30.000 FT kapok. A barátnőm havi ezer, szóval évi 12.000 FT kap. Természetesen plusz mínusz pár ezer forint (szülinap, költekezés stb...). Na szóval szerintetek össze jöhet ez így?? Ha igen akkor hova érdemes elutazni??

Mi Görögországra gondoltunk meg Montecarlo-ra. Hova érdemes még elmenni?? Meg hogyan szerezhetnénk még több pénzt munkával? Előre is köszi :)



2013. jan. 2. 12:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Igen azt elfelejtettem hozzáírni hogy ugye nekem még 18 éves koromig még 5 év van meg a barinőmnek is és ez alatt az 5 év alatt zsebpénzből én összegyűjthetek 150.000 FT a barinőm meg 60.000 FT szóval összesen 210.000 FT.
2013. jan. 2. 13:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez így nagyon jó, de ha elkezdödik a tini idöszak akkor azért majd moziba is menni akartok, meg mecibe és más helyekre barátokkal. Erre is sok sok pénz kell.


Pénzt tudtok majd diák munkával keresni ha elmúltok 16 évesek.


Még sok sok év van addig, tegyetek félre de egy utazást nem tudtok össze szedni belöle még akkor sem ha tényleg minden centet félre tesztek.

2013. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezért írtam hogy plusz mínusz pár ezer. De amúgy ha korán lefoglaljuk a jegyeket nagyon olcsón meg lehet oldani görögországot :)
2013. jan. 2. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges, ha amugy nem költekeztek, meg majd később diákmunkát is vállaltok. Nagyon szép, hogy valami közös utazásra gyűjtötök, nem csak szórjátok a pénzt, mint sok fiatal. Sok sikert nektek, remélem összejön :)
2013. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De aranyos! Mi is elterveztük a legjobb barátnőmmel, hogy egyszer kimegyünk Las Vegasba bulizni egy hatalmasat :D Egyébként simán összejöhet, diákmunkát vállaljatok, jelentősen megdobja az összeget! :)
2013. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!