Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országba mennétek el...

Melyik országba mennétek el legszívesebben nyaralni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 16:17
1 2
 11/15 Yehudina ***** válasza:
Kedves kérdező!Jómagam igen sokat utaztam úgy Európában, mind a világ más tájain. Ha sorrendbe állítanám az országokat, akkor első helyen Kína szereplne, ui. ott visszamenőleg 5.000 évre van látnivaló bőségesen, és olyan dolgok, amilyenről nem is álmodik az ember. A látványosságokat leszámítva Kína ráadásul olcsó is, értem ezalatt pl. a taxit, szállást és étkezést. Természetesen csak szervezett útra lehet menni, és az olyan gazdag, hogy megéri a befektetést. 2. helyen Törökország áll, ami Mo-hoz még közelebb van, tehát könnyebben érhető el. Szintén a látványosságot emelném ki, utána pedig az olcsóságot (arany, bőráru). 3. helyen az Arab Emirátusok állnak, ahol mesebeli csodákat lehet látni. Nem olcsó, úgyhogy arra spórolni kell. Európa országait azért nem ajánlom, mert azok több-kevésbé egyformák (nekem unalmasak voltak), kivéve Olaszországot, azon belül is a Vatikánt, Lidót, Nápolyt, Sziciliát, San Marinot. Amit egyáltalán nem ajánlok: Spanyolország, Görögország, Bulgária, Románia, Szerbia. Ajánlom viszont Horvátországot (kiemelem Pulát) a gyönyörű tengerpartja miatt. Remélem kicsit segítettem a választásban. Üdv.
2013. jan. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Yehudina ***** válasza:
Egy mondat erejéig kiegészítem az előbbi válaszomat, ui.figyelmen kívül hagytam, hogy itt csak nyaralásról van szó és nem városnézésről, v. történelmi tanulmányútról. Nyaralni az olasz-, spanyol- és horvát tengerparton lehet elég olcsón, de ha van sok pénz a háttérben, akkor Tahiti, Hawaii, Bora bora is számításba jöhet. Üdv. még egyszer.
2013. jan. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2013. jan. 8. 20:18
 14/15 anonim ***** válasza:
Csángóföld
2013. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Vazul9229 válasza:
Kanada
2013. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!