Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik városba mennétek a...

Melyik városba mennétek a legszívesebben lakni a Kanári szigeteken?

Figyelt kérdés
Idén megyek unokatestvéremhez Tenerifére,de ha találok jobb várost,akkor rábeszélem,hogy menjünk oda. A "jobb város" kifejezés alatt azt értem,hogy szép tengerpart,emberek egymáshoz állása,árak,stb.. Valamint élményeket is várok. Köszi
2010. jan. 21. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nyaralni még elmennék oda (bár sokkal szebb és jobb helyek is vannak), de állandóra lakni???... NEM!
2010. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-2 évre gondoltam,utána továbbállnék. Csak hogy addig is a lehető legjobb helyen legyek..
2010. jan. 22. 00:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kanári szigetek leginkább nyaralóparadicsom(bármelyik részére gondolunk,Teneriffe,Fuerte Ventura,Grand Canaria),és leginkább a nyári időszakban megy a business!!Igaz,az évi átlag hőmérséklet 26 C,elvileg akár még meg is érheti ott lakni,szerintem egy fiatalnak elsősorban a kalandvágy miatt!! :) De azt nem tudom,melyik város a legérdekesebb!!Szerettünk volna mi is kimenni,de a Ryanair megszüntette Bremen-ből a járatát(mi ott lakunk),más lehetőség pedig egyenlőre még nem adatott!!Mégis mivel szeretnél kint foglalkozni?
2010. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
23 éves srác vagyok,és igen,kalandvágyból én is úgy gondolom,hogy jó hely lenne nekem. Pláne utálom a rossz időt,ebből a szempontból is ideális. Most tanfolyamra járok,nyáron lesz vége. Szakácsnak képeznek. De egyébként felszolgáló a végzettségem. Munkát még nemtudom milyet fogok ott vállalni. A nyelv úgyhallottam hogy ott a spanyol amit használnak,de az angolt is megértik. Nos nekem az angol a kézenfekvő,azt tanultam mindig is. Persze azért hagy kívánni valót,nem is keveset. Nyáron még maradok dolgozni ott,ahol a tanfolyamból kifolyólag gyakorlaton vagyok,mert azért jó ha lesz kint pénzem kezdésnek. Keresni is jól fogok,mert Szilvásvárad nyáron tömve van emberekkel. :) Unokatestvéremnek az odaút 42ezerbe került mindennel együtt(2szeri repülő átszállás,buszozás,stb.) Ezen meglepődtem,én sokkal drágábbnak hittem. Persze sokmindentől függ,hogy melyik légitársasággal utazok,mikor,stb. Azt mondja,hogy el sem akarok majd menni Teneriféről máshova,annyira jó. Persze ízlések és pofonok,csak nekem képek alapján nem nyerte el annyira húdenagyon a tetszésemet.. Persze élőben kellene látni,hogy véleményt alkossak,az is igaz. Meg hát arra is gondolni kell,hogy ugródeszkának tökéletes.. Még nem tudom hogy lesz,de remélem nem lesz gond,és minden a lehető legjobban fog alakulni. :) Köszi a válaszokat!
2010. jan. 22. 01:14
 5/8 anonim válasza:
Hajrá! :)
2010. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tenerifén a déli oldal inkább a turistáké, az északi oldal inkább a "dolgos embereké". Mivel a sziget nagyságaiból eredően nincsenek távolságok, így TELJESEN MINDEGY, hogy hol vagy. A jobb idő a déli oldalon van, mert a Teide északra tereli a felhőket, így Santa Cruz de Tenerife térségében gyakoribb az eső, a beborult idő, mint Las Americas környékén.

Amúgy a déli és északi oldal egy órás autóúttal (ingyenes autópálya) elérhető.

Ha szakács és felszolgáló vagy, akkor én mindenképp a déli oldalt javasolnám számodra, hiszen az "inkább turistás", mint az északi, így nagyobb az esélyed a munkára is. Meg mondtad, hogy nem bírod a rossz időt, így ez is inkább a déli oldalnak ad egy újabb pontot.

2010. jan. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. febr. 4. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Las Palmas de Gran Canaria gyönyörű. Ha lenne lehetőségem, ott szívesen laknék.:)
2010. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!