Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Floridába tudok kivinni melba...

Floridába tudok kivinni melba illetve párizsi kocka csokit? Olvastam, h alkoholos csokit nem lehet, mennyire nézik ezt? Mennyi a max. Súly amit kivihetsz csokiból? Gondolom csak a nagy bőröndbe lehet betenni, tehát kézibe nem.

Figyelt kérdés
(Anthon Berg csokit is vettem ami szintén alkoholos, gondolom akkor ezt sem lehet. )

2013. jan. 5. 02:40
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem nezik. en hoztam mar konyakmeggyet, semmit se szoltak ra. elvileg turorudit se nagyon lehetne de azt is lehet. ha nem kerdezik ne mondd hogy alkoholos.
2013. jan. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tul van lihegve ez az amerikaba nem engednek be semmit dolog. Persze oldal szalonnat nem fognak beengedni, de nem hinnem hogy ebbol baj lenne.
2013. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!