Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Két barátommal nyáron Angliába...

Két barátommal nyáron Angliába szeretnénk utazni nyelvtanulás és nyaralás céljából. Tudnátok segíteni néhány dologban?

Figyelt kérdés

1.) Milyen szálláslehetőségek vannak és mennyibe kerülnek?

2.) 1-2 hétre megéri kimenni nyelvet tanulni?

3.) Mindhárman 18 évesek leszünk. Nekem középfokú a két barátomnak alapfokú nyelvtudása van. Nyelvvizsgánk nincs, nekem majd tavasz végén lesz. Nagy hátrányt okoz ez a mindennapokban?

4.) Szeretnénk megnézni nevezetességeket, mlátnivalókat pl.: London Eye, Big Ben, Tower. Milyen közlekedést ajánlotok? Busz, taxi? Hogy lehet megoldani, hogy ne tévedjünk el?

5.) Mennyi költőpénzt érdemes vinni?

6.) Mennyibe kerül összesen minden költséggel egy ilyen út?

7.) A kiutazás repülővel lenne jobb vagy lehet más járművel pl vonattal?


Egyedül szervezzük, nem nagyon tudjuk, hogy induljunk neki a szervezésnek. Nem vagyunk gazdagok, sőt inkább szegények, de szeretnénk nyelvet is tanulni és nyaralni is, ezért a célunk, hogy minél költséghatékonyabb kirándulás legyen.

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!


2013. jan. 5. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

1.) Milyen szálláslehetőségek vannak és mennyibe kerülnek?

Nézzetek itt szét: www.booking.com

A hostelek a legolcsóbbak, nektek szerintem az lenne a megfelelő.


2.) 1-2 hétre megéri kimenni nyelvet tanulni?


Megéri kimenni, de nem kifejezetten a nyelvtanulás szempontjából, bár valamennyit a nyelvtudás is fejlődhet ennyi idő alatt.


3.) Mindhárman 18 évesek leszünk. Nekem középfokú a két barátomnak alapfokú nyelvtudása van. Nyelvvizsgánk nincs, nekem majd tavasz végén lesz. Nagy hátrányt okoz ez a mindennapokban?


Nem egyetemi előadást mentek tartani, el fogtok boldogulni.


4.) Szeretnénk megnézni nevezetességeket, mlátnivalókat pl.: London Eye, Big Ben, Tower. Milyen közlekedést ajánlotok? Busz, taxi? Hogy lehet megoldani, hogy ne tévedjünk el?


A legegyszerűbb a metró, nagy hálózat van, így szinte minden megközelíthető. Érdemes lehet bérletet venni, itt tudtok tájékozódni az árakról: [link]


5.) Mennyi költőpénzt érdemes vinni?


A szállás árát tudni fogjátok, amúgy elég drága hely, ezt figyelembe kell venni, illetve minden az igényeitektől függ.


6.) Mennyibe kerül összesen minden költséggel egy ilyen út?


Szállás, repülőjegy könnyen kiszámítható, ahhoz add hozzá a költőpénzt. Szerintem 2 hét 100-200e Ft között igényektől függően.


7.) A kiutazás repülővel lenne jobb vagy lehet más járművel pl vonattal?


Csak repülővel érdemes, Wizzair vagy Ryanair

2013. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az árat per fő értettem.
2013. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!