Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi volt a legtávolabbi hely...

Mi volt a legtávolabbi hely ahová eljutottál?

Figyelt kérdés

Esetleg a még be nem teljesült álmodat hol valósítanád meg?:) Ha nyernél a lottón, mi lenne az első hely, ahová elutaznál?:)


Az én top listám: Bora Bora, Új-Zéland, Húsvét-szigetek, Sydney, Mexikó, New York. (nem így sorban..:D)


Eddig egy álmomat sikerült valóra váltanom: eljutottam Párizsba. :) A többi még várat magára... :)



2012. okt. 6. 18:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* kort is írjatok!:)
2012. okt. 6. 18:59
 2/13 anonim ***** válasza:

Én Costa Rica-ra akarok legjobban eljutni. Még nagy vágyam: Nagy korallzátony, valamint Kenya.


Ami nagy álmom már teljesült, hogy 2 hónapot az USA-ban nyaraltam. Ekkor Florida, Hawaii és Chicago kivételével mindent megnéztem ami érdekelt az USA-ban. :)


Amiket láttam: New York, Niagara, Toronto (Kanada), Washington DC, San Francisco, Los Angeles, Santa Barbara, Monterey, Big Sur, Santa Cruz, San Diego, Las Vegas

és nemzeti parkok közül: Grand Canyon, Bryce, Zion, Yosemite


18/L

2012. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A legtávolabbi hely, ahova eddig eljutottam: Bam, Kerman tartomány, Irán, Budapesttől autóval 5120km. A legjobb, hogy végig szárazföldön haladva jutottam el oda, tehát nem repültem, csak menetrendszerinti vonatot meg buszt használtam. Igazából elég sok helyre szívesen elmennék, szóval nincs olyan igazi toplistám, de talán az első helyen Vlagyivosztok áll.
2012. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok 25 vagyok.
2012. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

London volt eddig a legtávolabb.

De ha letelik az 1 évem, és kapni fogjuk a nemzetközi vasúti szabadjegyet akkor Moszkvát fogom megcélozni :))

24/F

2012. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BroNzmAn válasza:

Budapest.


19/F

2012. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Los Angeles volt a legtavolabbi.


Ha nyernek a lotton Bora-Bora, Seychelle-szigetek, Thaifold, India, Ausztralia biztos benne lenne a top 5 el kell hogy menjek helyben.


22/F

2012. okt. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Anglia .. :) Nagy álmom volt , és tavaly kint voltam 67 napot.. Idén Pedig 40 napra készülök vissza. És már csak egy hónap .. és INDULÁS!!! :DDD


19/L

2012. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
október végén én is megyek, pontosabban Walesbe :) sajnos én csak 1 hétre... :D
2012. okt. 10. 15:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Skócia volt a legtávolabbi. Azon belül meg Edinburgh. de csak nyugaton voltam eddig még. kelet irányába a legtávolabbi hely Nyíregyháza volt :)
2012. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!