Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy Londonban...

Van esély arra, hogy Londonban dolgozó lány megismerkedjen angol pasival?

Figyelt kérdés

Ismerkednek az angolok magyarokkal, vagy nagyobb az esély bármilyen más külföldivel való megismerkedésre?

Vidéken esetleg jobban barátkoznak az angolok?


2013. jan. 5. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéken élek. Van 2-3 magyar női ismerősöm akiknek angol a párjuk.. Szóval van esély hogy angollal megismerkedj..Az angol férfiaknak minden nő szép aki nem angol nő..
2013. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Azt elfelejtettem megírni, hogy van pár angol barátunk akik állandóan nyaggatnak hogy mutassam be őket magyar lányokkal.. Mindegy nekik, csak ne angol nők legyenek..(meg is értem)

2013. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
London közelebb van, mint Dubaj...
2013. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na attól mentsen meg az isten!
2013. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Mindenre van esély. Gondolom jól jönne a jövedelme:) Meg tudom érteni:)
2013. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem van esély bármilyen nemzettel ismerkedni. Én Londonban élek, a jelenlegi barátnőm cseh, de volt már angol és egyéb barátnőm is ittlétem alatt.
2013. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Hát hogyne, még fizetnek is érte! Egyes felmérések szerint 75-80 százaléka a londoni prostituáltaknak román, és 5-10 magyar.
2013. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ennyi rosszindulatú választ!

Nem vagyok prosti, kikérem magamnak.

Ki akarok menni szállodába dolgozni, és jó lenne, ha találnék korban hozzámillő angol fiúbarátot. Nem lengyelt, nam arabot. Ezért kérdeztem, hogy van-e esély, hogy egy angol fiú/srác/pasi/fiatal férfi szóba áll-e magyar lánnyal?

Egy angoltól könnyebb angolul tanulni.

2013. jan. 6. 12:28
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

csak halkan jegyzem meg hogy egy indiainak vagy arabnak a második anyanyelve angol. HA csak az angol nyelv miatt érdekel hogy jobban megtanuld, akkor akár arabbal és indiaival is összejöhetsz. Szinte anyanyelvi szinten beszélik.

Amúgy meg vannak helyek ahová el lehet járkálni,és csak szívod az angol nyelvet.. Nyugodtan lehetsz őszinte: te is azok közé a lányok közé tartozol akik angol férjet akarnak kifogni. Nem szégyen ez..sokan csinálják..

2013. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Először azt mondtad, hogy 'korban hozzád illő' pasit akarsz. Nekem ebből úgy tűnik, mintha komolyak lennének a szándékaid. Utána meg azt mondod, hogy 'könnyebb vele angolt tanulni'. Akkor családot akarsz vagy ki akarod használni. Juj, de ciki.
2013. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!