Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hipergyorsan...

Hogy tudnék hipergyorsan megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Bocsánat előre ha rossz kategóriába raktam :). Zsoval az a helyzet h. lehetséges 2013 Szeptemberében már kiköltözünk a szüleimmel, de akkor nekem meg kell tökéletesen tanulnom angolul, sajnos az angoltanárom nagyon pocsék volt az előzző sulimban a mostaniban meg teljesen le vagyok maradva. 12 éves vagyok és hetedikes, a nyelvérzékem jó mert édesapám londonban él és eddig 3 nyelven tud, meg dicsérték is, csak valami jó módszer kéne ha számít a véleményem szerintem az angoltanárok nem érnek túl sokat mert az a legnagyobb baj velük (TISZTELET A KIVÉTELNEK) hogy épp a hangsúlyozásra nem tanítanak meg, ami szerintem fontosabb mint a nyelvtan. Emelt szintes angolos voltam-vagyok és másodiktól mindennap volt angolunk, ezenkívül anyukám angol tanár, szoval csak egy hatásos módszer kéne,,, előre köszii :)

2012. dec. 29. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Izé... és akkor most anyád hogy van?
2012. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hipersok tanulassal. Am meg ha anyuka angol tanar, akkor kerd meg h csak angolul szoljon hozzad, es te angolul valaszolsz. ha helytelenul mondasz valamit akkor meg javitson ki. Ha hasznalod a nyelvet akkor sokkal jobban megragad mintha hulye feladatokat oldanal all day all night
2012. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a legkönnyebb, ahogy az előző is írja, hogy anyukáddal csak angolul beszélsz, ha lehet, és lehetőleg mindenről, az alapoktól kezdve ( mi van a hűtőben ilyenek) és rohamosan nőni fog a tudásod, aztán tudtok komolyabb, nehezebb dolgokról is beszélgetni. Menni fog utána minden. Ilyen lehetőséget ki kell használni, ha el se kell mozdulnod otthonról, hogy tanulhass.
2012. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Neked jó dolgod van kérd meg apát van anyát hogy tanítson.

Többett spórolsz.


Ne csak hallgasd az anyagot ismételd sokat.

Hipergyorsan szerintem nem lehet megtanulni csak ha napi 24 órát foglakozol vele.

Legyen melletted valaki aki kiejtésben segít pl.


Még egy profi is tanul mindig valamit mellé újat.

2012. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

A hangsúlyozással kapcsolatban nagyon igazad van.

Mert van a szóhangsúly, a mondathangsúly és a a mondat hanglejtése. Szóval ezekben nagyon gyengék a tanulók. Az angoltanárok persze valamivel jobbak. Végöl is arra akarok rámutatni, hogy van néhány évtized különbség tanár és tanuló közt.

Most mondjam azt a tanítványom apukájának, hogy fölösleges befizetni az áprilisi nyelvvizsgapénzt?

amikor 20x mondtam el hogy nem a cím nem "The illnesses"

hanem Diseases?


PS: az én apukám is diplomata

2012. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

"nyelvérzékem jó mert édesapám londonban él és eddig 3 nyelven tud"

Apám, te hülye vagy.

Egyébként meg létezik olyan, hogy angol nyelvű film, adott esetben annyi eszed lehetne, hogy megnézel egy rakásnyit.

Tökéletes meg majd akkor lesz, ha kimész és ott használod.

2012. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hülye? :D ismersz te engem? Ismered-e a szokásaimat? Fogyatékos lennék akkor nem tudnék írni sem, és még én vagyok a hülye???? Legalább én ismerem a szavak jelentését, -.- és lehet h. fiatal vagyok, de nem hülye!!!! Szerintem nézz a tükörbe 2x és ha van annyi eszed rájössz ki is a hülye!
2012. dec. 30. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor olvasd el, hogy mit írtál. Nem baj, ha elsőre nem érted meg, próbáld többször.
2012. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nézz sok feliratos, vagy teljesen angol filmet, a 4 jelen, egyszerűű múlt és jövő időt tanuld meg úgy, hogy már simán tudd beszélni (a többi igeidő nem olyan lényeges azokat nem annyira használják) keress valami angol újságot a neten és próbáld fordítgatni, és a szavakat sajnos magolni kell.És tudom, hogy ez nem rajtad múlik, de ha lehet kérd meg anyukádat, hogy már nyár elején utazzatok, mert hidd el sok rád fog ragadni ja és ha Amerikába mentek ajánlom, hogy pár szlengnek is nézz utána.Egyébként irigyellek én is szívesen kiköltöznék az usába :)
2012. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Más mit meg nem adna azért, hogy olyan helyzete legyen mint neked.Például én!Adj hálát Istennek, hogy ilyen szüleid vannak.

Szerintem sok angol filmet nézz+szintén angol legyen a felirat is, hogy halld is és lásd is, hogy hogy kell leírni, meg kiejteni.Az olvasás még jó szerintem, de mindenképp az segítene a legtöbbet, ha beszélgetnél anyukáddal.

2013. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!