Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos repülővel...

Mennyire biztonságos repülővel utazni? Többi lent

Figyelt kérdés
Szerintem ez sokásos kérdés de én nagyon félek a repülőtől... ,,Mivan ha lezuhan,én pont rajta leszek.." Most utaznék először repülővel de nagyon félek
2013. jan. 6. 16:22
 1/7 anonim válasza:

Ugyanettől féltem,de nagyon jó érzés repülni,nekem elhiheted! :)Főleg,hogy azt sem érzed,hogy méssz,repülsz.Olyan mintha egy helyben állnál.


Amugy az autó veszélyesebb,mint a repülő,mert több van,s a baleset is könnyebben bekövetkezhet! Gondolj bele,mennyi autóbaleset van csak egy nap! Repülőbaleseteket viszont fél évente lehet max. látni..

2013. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Erre mindig azt mondják hogy a kocsi veszélyesebb hiszen ott több dologtól függ az életed: ember társaidtól akit ha valamit rosszul csinálnak már akár frontálisan ütközhettek is,egy defektöl ami miatt át térsz a másik sávba és még jó sok mindentől!! ezzel szemben a repülőn csak meghibásodás okozhat problémát amik ritkák vagy esetleg egy vihar de olyankor nem is szálnak fel a gépek!! de ha bele gondolsz és minden nap nézed a Híradót akkor rájössz hogy mindennap beszámolnak egy-egy autó balesetről de repülő balesetről nagyon de nagyon ritkán lehet hallani!!
2013. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne félj. Igen kicsi az esélye. Utcára ki mersz menni? Mert nagyobb az esélye (sokkal) hogy elüt az autó mondjuk.

Nem valós a félelmed.

2013. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tavaly (2012-ben) egész évben az egész világon kb. 450 ember halt meg polgári utasszállító repülőgépek balesetében. Ez a szám kevesebb, mint a Magyarországon közúti balesetben meghalók száma, pedig ez az egész világra vonatkozik, és itt bizony a statisztikában benne vannak a nem épp jó helyzetű afrikai és közép-ázsiai országok is. Szóval nincs okod az aggodalomra, persze a baj bármikor megtörténhet, de nem élheted aszerint az életedet, hogy úristen mi van, ha pont most halok meg.
2013. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a mai 11:00 órás adásról lemaradtál:

[link]

2013. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en mar sokszor repultem, es meg egyszer sem zuhantam le. Remelem te sem fogsz. Jo utat, enjoy your flight.
2013. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán már kétszáz repülőútnál is tartok és még mindig élek. Jé :)
2013. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!