Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hosszabb időre készülök...

Ivett.seres kérdése:

Hosszabb időre készülök külföldre és lassan kezdek csomagolni. Mi az ami szerintetek fontos de nekem nem biztos, hogy eszembe jut?

Figyelt kérdés
Gondolok itt egészségügyi dolgokra, gyógyszerre, stb. Mi az amit nem vihetek fel a gépre?

2013. jan. 12. 11:59
 1/10 anonim válasza:
Van valami különleges betegséged? Így elég nehéz javasolni. Fejfájás csillapító, neocitran legyen kéznél, én azt mondom...
2013. jan. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincs betegségem :)
2013. jan. 15. 14:08
 3/10 Szegedi Kata válasza:
A gépre szerintem nem nagyon viheted fel, a feladott poggyászba viszont beteheted! Szerintem csak ami nagyon speckó és rendszeresen használod (fogamzásgátló pl. azt érdemes itthon megvenni, a többi kint is biztos kapható)
2013. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Olvasnivalót, ha nem elégítene ki az a sokszínűség, vagy nem fáradnál el a sok túristáskodásban! :)
2013. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen ezek nekem is eszembe jutottak. más esetleg?
2013. jan. 19. 11:12
 6/10 anonim válasza:

én valami hazai kaját tuti vinnék. Nyilván nem töltött káposztát :) de ami eláll hosszabb ideig, nagyon jó szolgálatot tud tenni magányos perceidben :)

amúgy, hogy mit tudsz felvinni vagy feladni poggyászban légitársaságtól eltérő. Nézd meg a honlapjukon

2013. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Csabai kolbász!
2013. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ja és házi pálinka! azt hiszed viccből írom, de még néhány betegségnél is kiválóan működik! (pl: torok fertőtlenítőként)
2013. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a pálinka teljesen indokolt :)
2013. jan. 22. 15:38
 10/10 anonim ***** válasza:

"amúgy, hogy mit tudsz felvinni

vagy feladni poggyászban

légitársaságtól eltérő. "


Ez nem igaz. Ugyanaz a biztonsági szabály mindenkire. Tehát ha valami nem vihető kézi csomagban az egyik társaságnál se vihető. Pláne hogy ellenőrzéskor nem igazán foglalkoznak vele hogy ki melyik társasággal repül azután. Nem az a dolguk.

2013. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!