Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülőn mit lehet vinni?

Repülőn mit lehet vinni?

Figyelt kérdés
spray,parfüm,sminkcuccok (alapozó,szempillaspirál szivacs) ilyesmit lehet?
2013. jan. 15. 02:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

100ml-nél kevesebb folyadékot (parfümöt is) igen, annál nagyobbat nem.

Az "alapozó,szempillaspirál szivacs" dolgokat meg remélem csak viccből kérdezted.

Én nem hallottam még hogy valaki szivacsot szorít a pilóta fejéhez és követeli hogy vigye őt Iránba, különben szemspirállal kiigazítja a stewardessek szempilláját.

2013. jan. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Első :DDDDDDD
2013. jan. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy púderes dobozban van tükör... azzal már lehet ölni.
2013. jan. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Persze a szilánkjaival..
2013. jan. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
miert 125ml-es parfumbe meg belefojtja?:D ennyi erovel innivalot se vigyek abba is belefojthatom.de azert nevettem egyet. amugy lehet hulyeseget kerdeztem de bazz nem tudtam:D szoval mondjuk CSAK KERDEZEM NEM KELL FLEGMAZNI egy 150ml-es testapolot mar nem vihetek?:D
2013. jan. 15. 05:38
 6/20 A kérdező kommentje:
vagy az nem szamit folyadeknak?folyekony az is de nem folyadek nem?vagy az?:D varom a vicces hozzaszolasod 1.:D
2013. jan. 15. 05:40
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez a szabály, valahol meg kellett húzni a határt (ha 120ml lenne akkor azt kérdeznéd miért nem 100) és nem azért lett a folyadékot tartalmazó flakon tiltva mert belefojtod a pilótát hanem mert pl robbanóanyagot is tartalmazhat-ami ebben az esetben folyékony halmazállapotú.

De amúgy egy szivaccsal meg alapozóval mi a fészkes fenét okozna bárki?

Megjegyzem nekem a Bécs-Dubrovnik járatra felengedték a 360ml-es kontaktlencse folyadékomat a fedélzetre, gondolom egy szempillaspirál miatt sem fog rád ugrani 4 kommandós.

Ha nem bírsz ki pár órát a sminkcuccod nélkül akkor viszont lehet hogy magával a megjelenéseddel is riadalmat keltesz, így veszélyezteted a légiforgalom biztonságát.

2013. jan. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt es az elmaradhatatlan viccet is hozza:D
2013. jan. 15. 06:42
 9/20 poet1 válasza:
c4, szemtext. De csak ruha alatt!
2013. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
a legitarsasag oldalan minden info fent van errol. egyebkent szerintem ki lehet birni egy par orat sminkcuccok nelkul
2013. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!