Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 2013-ban nyugdíjasok hol...

2013-ban nyugdíjasok hol tudnak üdülési csekket igényelni?

Figyelt kérdés
Hol kell letölteni a nyomtatványt? Próbáltam megnyitni a www.udulesicsekk.hu ,de nem lehet. A válaszokat előre is köszönöm!
2013. jan. 20. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. január 1-től megszűnt az Üdülési Csekk kibocsátása. A meglévők felhasználási idejét meghosszabbították, ez év március 31-ig.
2013. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így van, de úgy tudom, van helyette más, pld. Szépkártya, vagy mi a fene. Írd be a Googleba, hogy nyugdíjasok üdültetése és ott biztos találsz választ a kérdésedre.
2013. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt is keresem ,de sajnos nem találom sehol. Ha valaki tudna másolni egy oldalt azt nagyon megköszönném!
2013. jan. 20. 12:48
 4/7 teft válasza:
Én se találom sehol... Senki se tudja, hol lehet a nyomtatványt letölteni nyugdíjasoknak? Vagy ezen a honlapon [link] lévő telefonszámot ügyfélszolgálatot) próbáljuk hívni?
2013. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

[link]

ott Szociális üdülési pályázatok -> tovább -> Pályázati felhívás nyugdíjasok részére

Pályázási időszak: 2013.01.15.-2013.03.20.

2013. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük a segítséget!
2013. febr. 3. 11:28
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös! Azt hiszem átverés az eész, ugyanis mikor odaérsz, hogy ki akarod tölteni a nyomtatványt a neten, egyszerűen nem tudsz tovább jutni. Szerintem az is alkotmány ellenes, hogy csak online jelentkezést fogadnak el. Mintha minden szerencsétlen kisnyugdíjasnak lenne számítógépe és értene is hozzá. Diszkrimináció!!!
2013. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!