Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye ötlet ha...

Szerintetek hülye ötlet ha csak fogom magam, minden tervezés, bejelentés, stb nélkül és lelépek külföldre?

Figyelt kérdés
Még azt sem tudom pontosan hova. Először Anglia, aztán Franciaországot céloznám meg. Munkában nem vagyok válogatós, beszélem a nyelvet, rengeteget vendéglátóztam. Itthon kicsit elegem lett. Nincs munkám, szerelmi csalódás stb. Tudom, hogy a menekülés nem minden esetben jó, de úgy vagyok vele, hogy holnap összepakolnék, elvinném a megtakarított pénzemet és lesz ami lesz alapon szerencsét próbálok. Van értelme?

2013. jan. 22. 06:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat ha van annyi megtakarításod, hogy elegendő pár hónap szállásra es életemre, akkor menj.
2013. jan. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha eleg vagany vagy, nem problema idegen emberekkel ismerkedned, nyomulosnak lenned, az emberek altalaban kedvelnek es segitenek, ugy altlaban talpraesett vagy es nem adod fel konnyen, akkor TALAN nem hulyeseg, minden egyeb esetben az. kiveve meg ha sok penzed van.
2013. jan. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A helyedbe a következő levelet már külföldről írnám. :)

Ha lehetőségem lenne én is ezt tenném, mennék. Bátorság! Kockázat nélkül nincs nyereség! :) Sok sikert!

2013. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi is így csináltuk anno annak idején a párommal. Elegünk lett mindenből, és mivel nem volt munkánk leléptünk Angliába. Azóta is kint vagyunk.

Szóval sokan csinálják így.

2013. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kis tervezéssel, és előzetes utánajárással elég sok pénzt takaríthatsz meg...
2013. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak lehetnék a helyedben
2013. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha beszéled a nyelvet és otthon vagy a vendéglátásban, akkor szerintem nem lesz gond. Persze némi kezdőpénzzel.
2013. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megerősített:)
2013. jan. 22. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!