Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ukrajnába szeretnék menni...

Ukrajnába szeretnék menni édesanyám autójával, kell valami okirat arról hogy az autót jogosan használom és ki léphetek vele? Esetleg határőr van itt, aki ott szolgál valamelyik határon?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Zöldkártya.
2013. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még mielőtt az okosok megjelennek:

[link]

2013. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok,azt ugye ki is adja ingyenesen a biztosító.engem viszont az érdekelne,hogy meg hatalmazás vagy egyéb papír kell e,hogy ne higgyék azt hogy jogosulatlanul használom az autót.
2013. jan. 22. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
A második bekezdést lassan olvasd :).
2013. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi! Az Autóklubos meghatalmazás a jó. Kérdezd meg, van-e orosz nyelven :).
2013. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Magyarul a nemzetközi zöldkártyán kívül semmit nem kell kérnem.Köszönöm a választ!Nem szeretnék a határon hoppon maradni.járok ki évente,de mindig visznek.Most készülök először egyedül,de mivel az autó nem a nevemen van,ezért jobbnak láttam ha kérdezek:)
2013. jan. 22. 20:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Viccet félretéve,lehet hülye vagyok,de ezt az autoklubbos meghatalmazást ezt hol kell kérni?
2013. jan. 22. 20:59
 8/8 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm!google jóbarát!:)
2013. jan. 22. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!