Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Mennyibe...

Tudnátok segíteni? Mennyibe kerül egy Spanyolország-i nyaralás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyárra gondoltam, hogy elmegyek a szüleimmel nyaralni külföldre. Ez pontosan Spanyolországba lenne, mégpedig Tenerife-re gondoltam, hogy oda szeretnénk utazni! Az érdekelne, hogy mennyibe kerülne az út,szállás,ennivaló.

A repülő az nagyon drága lenne? Tengerpart közelbe szeretnék a családommal "lakni".

Ami fontos:

Csak 3-an mennénk, Apu, Anyu és én.

Megkérnélek Titeket, hogy minden kérdésemre ha tudtok, akkor kérlek válaszoljatok, köszönöm előre is!

Várom a válaszaitokat!



2013. jan. 23. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Repülő-fapados nem megy,így charterrel tudtok menni,ez nem olyan olcsó 50 e ft-nál olcsóbban biztos nem lehetséges.

Szállás:nézd meg a booking.com weboldalt,attól függően,hogy milyen igényeitek vannak ott konkrét árakat is látsz.

Az étel nem drágább,mint itthon.

Vagy utazási irodával mentek és ott megszerveznek nektek mindent.

Egyébként Tenerifén télen van főidény,a nyár nyugisabb.

Ha olcsóbban(elsősorban fapados repülő) szeretnétek megúszni,akkor ott van Malaga,Barcelona,Palma,ide mennek fapadosok is,és mind nagyon szép.

Személy szerint nekem Palma de Mallorca a kedvencem,szerintem a legszebb spanyol rész:)

2013. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igen, lehet, hogy a tél "jobb", de igazából nekünk csak a nyár lenne az alkalmas! Viszont most meg is nézem azt az oldalt amit leírtál nekem! Köszönöm a segítséget!

2013. jan. 23. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

De mennek fapadosok. Ryanair megy oda, csak átszállással kell menni. Nézegesd a ryanair útvonaltérképét ( [link] és nézd meg a lehetséges verziókat. Én Valenciából 10 euróért repültem Gran Canariára és onnan Madridba 30-ért.

Na megnéztem én is. Pl. Brüsszelből, Milánóból, Londonból, Madridból, Barcelonából mennek repülők, Brüsszelbe meg Milánóba meg pár ezerért szokott lenni repjegy. A szállás sem vészes, hostelbookers.com oldalon keress, vagy a booking.com-on

2013. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!