Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért utaznak többen Barceloná...

Miért utaznak többen Barcelonába, mint Madridba?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy az emberek miért gondolják, hogy Barcelona szebb. A tengerpartján kívül gyakorlatilag nincs olyan szempont amiben jobb lenne Madridnál, vagy igen?

(kérem, most hagyjuk a Real-Barca rivalizálást, engem maguk a városok érdekelnek)



2012. okt. 12. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1. Attól még, hogy egy városba utazik valaki, nem feltétlenül gondolja, hogy az szebb lenne egy másiknál.

2. Mindenkinek más az ízlése, mást szeret. Téged miért háborít fel ez a dolog ennyire?

2012. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk en is fogok menni es Barcelonaba....de nem a tengerpartert, hanem a Sagrada Familiaert.Amugy jahhh en is megkerdeznem, Teged ez miert izgat?
2012. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
92%

Elsősorban azért utaznak Barcelonába többen, mert közelebb van (rövidebb repülőút, kevesebb pénz stb.).


Egyébként a Sagrada Família nem valami nagy szám. Csak a fényképen kelt olyan óriási benyomást, amikor ott állsz előtte, semmi extra. Maga Barcelona is olyan, mint Budapest belvárosa. Vannak persze szép részek, más a levegő és a hangulat is, de ne várjatok tőle csodát. A házak pedig még koszosabbak és lerobbantabbak, mint Budapesten a 8. kerületben.

2012. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

En is jartam mar nem egyszer Barcelonaban, es hat azert nem hasonlitanam ossze Budapest belvarosaval... es foleg nem a 8. kerulettel... Szerintem nagyon kulonleges hangulata van.

Mellesleg Madridban elek, es tenyleg vannak szep reszei, de nekem mar ez is semmi extra. Ha az ember megszokja, akkor minden olyan mint "Budapest belvarosa" :)))

2012. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Es most hol laksz utolso? mert latom nem magyar billentyuzettel potyogtetsz.:))
2012. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

22:26-nak

"Egyébként a Sagrada Família nem valami nagy szám"


Gratulálok!

(Igaz, hogy a spanyol határon nem követelmény az IQ, ha tudod egyáltalán, hogy mi is az?!)



Azért a külön csak emiatt odalátogató évi sok millió turistának szerencsére más a véleménye erről!!

2012. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
67%
Na idefigyelj, te nagyokos, szerinted milyen összefüggés van az IQ és az ízlés között? Én ott voltam személyesen, szerintem nem nagy szám. Aki pedig csak ezért odamegy, az meg is érdemli... Erre nem tudok mit mondani.
2012. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem háborít fel, csak értetlenül állok előtte. Az embereknek ennyire döntő fontosságú a tengerpart?
2012. okt. 13. 12:23
 9/14 anonim ***** válasza:
En ha Barcelonaba megyek, tuti megnezem a sagrada familiat ,de ni=yilvan nem csak azert megyek majd oda.Igazandibol Salvador Dali a fo ok.Az pedig masik varos, de ha mar ott leszek a Sagrada Familiat sem fogom kihagyni/ Es lehet az egyik valaszolonak tetszik a masiknak meg nem.Izlesek es pofonok.En nekem pl Parizs nem volt egy nagy szam, ahhoz kepest mindenki odaig meg vissza van erte. Kulonbozoek vagyunk.Egyebkent az Iq valoban nem fugg ossze az izlessel.Ezen igazan kar osszevitatkoznotok.:) beke.
2012. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kedves 5.: a 4. vagyok, irtam hogy Madridban elek :)
2012. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!