Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy van ez? (repülő utazás,...

Hogy van ez? (repülő utazás, többi lent)

Figyelt kérdés
Olvastam pár helyen ,hogy "utoljára ülj be a buszba ,mert akkor elsőnek szállsz ki és eltudod foglalni a jó helyeket a repülőn" én úgy tudtam ,hogy amikor a jegyet megveszed akkor az is benne van ,hogy hova kell leülj akkor ez most hogy van?

2013. jan. 24. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Fapadoson nincs helyjegy, "rendes" repülőn van.
2013. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. jan. 24. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:

ha fapadossal mesz akkor oda ulsz ahova akarsz (kiveve egy ket specko helyet, mint pl veszkijarat melletti sorok, elso sor) Ha rendes nemzeti legitarsasaggal repulsz akkor ki tudod valasztani a check-in nel hogy hova szeretnel ulni.


Lufthansanal nalam kontinentalis jaraton 1nappal az indulas elott tudtam helyet valasztani, transzatlanti jaratnal pedig mar a megvetel idopontjaban.

2013. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi ! :D
2013. jan. 24. 17:40
 5/5 Franchi válasza:
Utaztam már párszor fapadossal, és kellet hely jegy...mindenhová kell... meg van adva a sor meg hogy meik ülés (a,b,c,d,e,f)
2013. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!