Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Kanadába vagy...

Mit gondoltok Kanadába vagy New Yorkba lenne érdemes kiköltözni?

Figyelt kérdés
hol tudnék hamarabb elhelyezkedni,és hol jobb a megélhetőség? Megérné egyáltalán kimenni?
2013. jan. 28. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Egyik országba sem könnyű bejutni legálisan....

Én személy szerint Kanadába mennék,azért mert biztonságosabb,kedvesebbek az emberek,stb...

Bár én személy szerint utálom az USA-t.

És szerintem Kanadában hatalmas lehetőségek rejlenek olyan lehetőségek amik az Egyesült Államokban is voltak de ők már eljátszották.

2013. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem unjátok már ezt a kérdést??? Egymillió ugyanilyen kérdés volt már, talán el kéne olvasni a válaszokat.
2013. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha kissebbségi vagy, bárhova, csak minnél hamarabb.
2013. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleve hülye a kérdés, mert New York egy város, Kanada pedig egy bazi nagy ország rengeteg várossal. Egyébként én Kanadába mennék, mert európaiasabb, de amerikai vonásokkal rendelkező ország.
2013. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyikbe sem, mert bizonyos "magyarok" miatt szigorítottak a bevándorlási szabályokon.


Mind Kanadában mind az USA-ban még keményebben kell gürizned mint itthon, szóval egyik sem nyerő.

2013. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mind Kanadában mind az USA-ban még keményebben kell gürizned mint itthon, szóval egyik sem nyerő."


Hát igen, ha nem szeretsz dolgozni, akkor ne menj! Azonban a 2 lehetőség közül Kanada a "jobb", mert munkavállalás útján is be lehet jutni ha van egy jó végzettséged és beszélsz jól angolul. Az USA-ba munka útján bejutni gyakorlatilag lehetetlen.

2013. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
New York nem egy varos hanem egy allam. New York City a varos amire te gondolsz.
2013. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Induljunk innen: Aki nem dolgozik, ne is egyék.


Ez a mondás igaz lehet, ha:


A) Nem dolgozol és nem eszel. Ez most az USA, mert munka, az alig van.

B) Dolgozol és nem eszel. Ez Magyaroszág.

C) Dolgozol és eszel. Ez Kanada. De hogy fogsz bejutni amikor rajtad kívül még százezer számra vár másik kínai, indiai stb hogy bejusson? Mit tudsz, amit más nem.

2013. jan. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kanadába könnyebb. Sztem oda. Az USA egyre rosszabb. És (én nem,) de ismerek olyat aki volt New York-be (csak turistaként) De meglátogatta egy barátját (ez már nem Brodway-en) történt és az angol kiejtése miatt rögtön megbélyegezték mint "mocskos bevándorló"-t, ha ezt el akarod kerülni akkor Kanada.
2013. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem maradj inkább itthol , és szopkodd velünk az élet nedüs busf*szát :DDDDDDDDDDDD
2013. ápr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!