Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Érdemes kiköltözni Buenos...

Érdemes kiköltözni Buenos Airesbe?

Figyelt kérdés

Láttam egy riportot A tv2-n ahol Argentínában élő magyarokról volt szó, azelőtt is tervezgettem, hogy külföldre szeretnék kiköltözni munka, és boldogulás céljából, cnc programozó és gépgyártás technológiai technikus végzettségem van, arra lennék kíváncsi, hogy mondjuk Argentínában piacképes-e ez a végzettség, milyenek a bérek, az életszínvonal, a megélhetés, hogyan fogadnának magyarként stb

Szerintetek érdemes lenne megpróbálni?



2012. dec. 30. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tyűha....
2012. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem pont Argentínába terveztem kimenni, de a riportban nagyon kendőzetlenül beszéltek a valóságról, és kedvet kaptam hozzá, éppen ezért szeretem ezt a műsort, mert nem csak azt mondják amit a emberek "szeretnének hallani"
2012. dec. 30. 10:20
 3/14 anonim ***** válasza:
haha, "milyenek a bérek" helyett "milyenek a britek"-et olvastam
2012. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Dél-Amerika nem olyan mint ahogy a TVben látod, rosz a közbitonság. Csak a tengerpart, najó túloztam, de drága, hogy olyan helyre költözzél.
2012. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Európából Dél-Amerikába szinte csak azok mennek, akiknek jól jön, ha nincs kiadatási egyezmény. Szerinted miért?

Érdemesebb Ausztráliával próbálkozni, ha már ilyen messzire mennél.

2013. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, jó hely.
2013. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kezdésképpen tanulj meg spanyolul, anélkül labdába sem rúgsz kint. Nem beszélve arról, hogy mostanság azért nem túl rózsás a kinti helyzet (eddig sem volt fenékig tejfel), lévén, hogy újabb államcsőd van kilátásban.
2013. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Spanyol tudás nélkül ne menj.

Amúgy Argentína gazdasága elég ingadozó, én azt mondanám nem érdemes.


Ha mindenáron Dél Amerikába vágysz, most Kolumbiát javasolnám. Az elmúlt években rengeteget fejlődött, mind gazdaságilag mind biztonság terén. Sok külföldi települt be, pl. Németországból. De Venezuelából is rengetegen - főleg a gazdagok - menekültek át, mert az az ország megy most a süllyesztőbe hamarosan.


Információkat pedig ne a jajistenemdélamerikaottjajderossz kórustól próbálj beszerezni, mert ők a földrészt eddig csak az iskolai térképen látták.

2013. jan. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5: "Európából Dél-Amerikába szinte csak azok mennek, akiknek jól jön, ha nincs kiadatási egyezmény."


Elmondanád, hogy melyik tévésorozatból van az információd és hány Dél Amerikában élő (helyi és betelepült) ismerősöd, rokonod és barátod van?

2013. jan. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Bírom ezeket a nagy latin szakértőket. Különösen azért mert annyira magabiztosan osztják az észt, mintha az minden kétség nélkül készpénznek lehetne venni.


A kérdezőnek az üzenem, hogy ne adja fel az álmait, de tanulnia kell keményen a spanyolt nyilván.


Én autostoppal bejártam Portugália-Németország-Törökország háromszögön belül kb minden országot. Kivéve Szerbia, Albánia,...

Minden a közbiztonságon van kiakadva, mintha az egy másik világ lenne, nem emberekkel. Szépen beleverték a nép fejébe a hülye amerikai filmekkel a félelmet. Ez pszihológia. Amikor az ember félelemben és nyomás alatt él, akkor sokkal hajlamosabb elfogadni a diktátumokat. Magyarán kezesbárányok vagytok MIND!


Minden ember ki valamelyest ki lépett a hazugság ködéből, már hülyének titulálnak.


Nem árt ha nem vagy 150 cm, és nem aranylánccal témferegsz az utcán. Minden más csak a sor és a karizmád!


Egyébként meg tömeges a kivándorlás Portugáliából és Spanyolországból L-Amerikába. Nem véletlenül!

2013. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!