Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lufthansa légi társaságról...

Lufthansa légi társaságról tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 09:19
 1/7 anonim válasza:
100%
Én pár hete repültem ezzel a légitársasággal és teljesen meg voltam elégedve mindennel (kivéve a kaját, de az is csak menet volt ehetetlen). A személyzet segítőkész volt és nagy késések sem voltak.
2013. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van.
2013. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] négy csillagos, az derék. Például [link] a United három. Öt csillagot [link] szinte senki nem kap, szóval a négy az jó.
2013. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Lufthansa-val csak jó tapasztalataim voltak eddig. Rendszeresen repülök a Budapest - Frankfurt - New York(Toronto) útvonalon, és eddig minden rendben zajlott, a kiszolgálással sem volt semmilyen problémám. Nem véletlenül Európa egyik legjobb légitársasága a Lufthansa. Még rövid távú utakon is kifogástalan szolgáltatást nyújt.
2013. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok légitársasággal utaztam már és a Lufthansa tetszett a legjobban. Annyi, hogy egyszer rosszul lettem a kajától, de nem hiszem, hogy az ő hibájuk volt, Ázsiából repültem Frankfurtba és valami spec. ázsiai kaja volt amitt a gyomrom nem bírt.

Plusz én szeretek Németországon keresztül utazni, kedvenc repterem a müncheni és frankfurti.

2013. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
repultem veluk amerikaba is meg europan belul is, es eddig ok tetszettek a legjobban.
2013. febr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tunéziába repültem velük, kifogástalan volt, egy negatívumot sem tudok mondani:)
2013. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!