Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol van a világon a legszebb...

Hol van a világon a legszebb tengerpart?

Figyelt kérdés
mint például a Bahamák, Bora bora, létezik ezeknél szebb is?

2013. febr. 13. 17:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szubjektív.

Az előbbiekről képeket láttam, Horvátországban pedig voltam is és nekem a horvát tengerpart jobban tetszik.

2013. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
77%
Nekem a favoritom Thaiföld:DDDD
2013. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

Mauritius a 2. legszebb volt valamikor. De itt egy lista:


[link]


Ha ezekre van pénzed eljutni, akkor ne hagyd ki! :D

2013. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nagyon szép helyek :) remélem egyszer eljutok valamelyikre
2013. febr. 13. 18:09
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért az az 50-es lista hagy némi kivetnivalót maga után... egyes tengerpartok nem értem hogy kerülhettek oda, miközben Európából ilyen helyek maradnak ki:

Tropea (Olaszország): [link]

Zlatny Rat (Horvátország): [link]

Capri (Olaszország): [link]

Algavre (Portugália): [link]

Cap Ferrat (Franciaország): [link]

Positano (Olaszország): [link]

2013. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvencem Montenegró, Kotori-öböl.


[link]

2013. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a túristák által látogatott tengerpartok közül Cayo Levantado kis szigete a legszebb a Samana öbölben,ez a Dominikai Köztársaságban van.15 éve jártam ott,a fotók közel sem adják vissza a valóságot,Hihetetlen mesevilág az egész.A tenger kristálytiszta és meleg (27 fok, megmértem) a homok hófehér,a pálmafák földig hajolnak,a földet szép zöld föveny borítja ,nem fű,hanem olyan,mint a lehullott tűlevelek csak puhák nem szúrósak.A tengerben bálnák úszkálnak,biztos sok hasonló szép hely van még a világon,de személyesen ennél szebbet még sose láttam.
2013. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
6-7 tengerparton voltam eddig, nekem a legjobban Tunéziában tetszett, szorosan utána Egyiptom.
2013. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Elsönél a pont.


Ez teljesen attól függ mit vársz el.


Èn voltam pár európai parton, New yourkban, karibtérségben és maldív szigeteken.


Ha olyan poszter szerü képet vársz akkor maldív szigetekben nem fogsz csalódni. gyönyörü, és a legjobb hogy tényleg bele merülsz a vízbe és a koralzátonyok a lábad elött, ott úszkálnak az összes gyönynörü halak...


De horvátországot is nagyon szerettem. az a tiszta víz, a kövek, sziklák...


ami nem tetszett az olasz. habár az is ok volt, de 2x voltam és egyszer sem fogott meg igazán.


New yourk pedig a függetlenség napján az óceán parton ülni és nézni a tüzijátékot nagyon gyönyörü.


Jamaikán meg ülni egy nagy hotel nyitott bárjában nézni a az esti fényeket a tengeren és hallgatni a szuper reggae zenét, vagy kora reggel (mivel az idöeltolódás maitt hajnalban keltem 3 napig) a napfelkeltét nézni a tengerparton...


szóval minden partnak meg van a maga gyönyörüsége.


ja igen német hideg tengerparton is voltam Novemberben!!! gyönyörü volt, az esös idöben sétálni a dünék között.

2013. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is relatív. Van aki a homokos partot szereti, van aki a sziklásat. Eddig csak európai tengerpartokon jártam, de mind csodálatos volt. A legjobban Capri és az Amalfi-part nyűgözött le, amint azt egy fenti válaszoló is belinkelte. De Horvátország is szép, meg a görög szigetek... Egyszóval nem kell olyan messzire menni.
2013. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!