Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Normális ha elmegyek külföldön?

Normális ha elmegyek külföldön?

Figyelt kérdés
Megyünk ki Spanyolországba és elszeretnék menni ott egy színházba megnézni valamit.Ti voltatok már külföldön színházban?Vagy nagy h*lyeség? 17/F
2013. febr. 16. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
ha tudsz spanyolul akkor nem gáz. ha nem tudsz, akkor szerintem értelmetlen, mert úgysem érted amit beszélnek.
2013. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülyeség! Pl. Oroszországba ha utazol lehet foglalni balettra jegyeket már az utazási irodában is, akkora rá a kereslet. Ha beszéled a nyelvet akkor sima színházi előadásra is elmehetsz, ha nem akkor is, de nem tudom téged mennyire zavar, hogy nem érted a szöveget (de ha pl. csak az előadásra szeretnél koncentrálni vagy ha ismered a történetet, akkor még arra is simán el lehet menni). Modern darabokban gyakran csak a színjátszáson van a hangsúly, nem a szövegen. Szerintem ha érdekel simán, biztos tetszeni fog!
2013. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én voltam sokszor, főleg musicalekre járok külföldön. A Madách is fantasztikus, de azért Alfie Boe szintjét nem ütik meg :) Semmi gáz, miért lenne hülyeség?
2013. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!