Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldön moziba menni? Ti...

Külföldön moziba menni? Ti voltatok már?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni moziba ha külföldön vagyunk valami angol nyelvű filmre ami nem az adott ország nyelvén van hanem csak feliratos.Vagy hülyeség szerintetek?
2013. febr. 3. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülyeség, ha ez a vágyad? De készülj fel, hogy a multiplexek mindenhol ugyanolyanok, így nem sok különbség lesz élményben, árban viszont sokszor annyit is fizethetsz, mint otthon.
2013. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en mar voltam parszor, de angol nyelvu filmen felirat nelkul.
2013. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Angliában havonta kétszer megyünk moziba ha van érdemes film. Semmivel sem különb mint otthon Magyarországon. Ugyanúgy néz ki belülről csak éppen nem forintban fizetek hanem fontban a jegyet, és csak angolul megy a film felírat nélkül.
2013. febr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vannak erdekes mozik is. LEhet h csak az epulet szep. En pl voltam olyanban, amit operahazbol alaktottal at moziva. Gyonyoru diszes epulet hatalmas oszlopokkal, megis filmek mentek benne:D

Most eppen olvastam egy cikket, hogy velenceben van egy uszo mozi. Megy a varosban, a filmet pedig a hazakra vetitik ki :D azt 1x en is kiprobalom.

2013. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!