Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amerikába szeretnék költözni,...

Amerikába szeretnék költözni, de ez mikkel jár?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak úgy nem lehet odaköltözni, ezért az érdekelne, mi mindent kell ehhez elintézni, és ez kb. mennyibe kerülne?

2013. febr. 20. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
házasságot kell kötnöd egy amerikai állampolgárral. Utána szabad az út
2013. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nagyon nagyon nehéz már kijutni az usába... Én is ki szerettem volna menni.. De ez nem olyan mintha átugranám németországba vagy akár spanyolországba.. Dubaiba előbb beengednek mint amerikába...
2013. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Tanulj diplomatának, vagy mérnöknek. Az ottani kormányhivatalok vagy gyártó cégek le fognak előtted borulni, hogy náluk dolgozz!


Elképesztő, de ilyenkor csak úgy fejbe vágnak egy repülőjeggyel, zöldkártyával, telefonnal, kocsival és lakással is.

2013. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A jogi pályán tanulok, de még csak 16 vgayok, és így érdekes lenne.
2013. febr. 20. 17:53
 5/14 A kérdező kommentje:
És amúgy ha a szüleimnek van zöld kártyájuk akkor nekem is kell, vagy mivel ők a gyámom, ezért nekem nem kell?
2013. febr. 20. 17:58
 6/14 anonim ***** válasza:

Jogi pályára felesleges menned ha Amerikában akarsz élni. Ott semmit nem fog érni a jogi diplomád..

Amúgy meg egymillió ilyen kérdés volt, el kéne olvasni a válaszokat, mert egymillióan megírták már hogy miképp lehet kijutni..

2013. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16 évesen hogy tanulsz jogi pályán?
2013. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mármint nem úgy, hanem az arra megfelelő előképzésen. Így azt tudom majd tanulni. Így értettem.
2013. febr. 20. 18:18
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

A Magyarorszagon szerzett jogi ismereteiddel az USAban kitorolheted a s.gged! Ha a jogi palya erdekel es az USAban akarsz elni, akkor ne vesztegesd az idodet, azzal, hogy a magyar BTK-t magolod, mert semmire sem fogsz menni vele itt az USAban.


Ha a szuleidnek zoldkartyaja van, akkor neked nyert ugyed van. Tanuld az angolt, tanulj spanyolul, ha meg birsz egy 3.at is akkor franciaul, tanulj valami orvosnak, novernek, allatorvosnak, vagy eroskodj a szuleidnel, hgy itt jarassanak iskolaba.


A szuleid zoldkartyaja miatt te is jogosult vagy papirokra, szoval elorebb vagy mint a sok szaz masik kerdezo, aki csak almodozik Amerikarol.

2013. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2013. febr. 20. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!